• Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • Dbamy o bezpieczeństwosprawdzaj stan swojego pojazdu w naszych punktach serwisowych
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie

  Wymiana oleju Łódź

  Jednym z najważniejszych płynów eksploatacyjnych w naszym samochodzie jest olej silnikowy. Posiada on liczne zadania, które w rezultacie mają ochronić i zadbać o serce całej maszyny. To on chłodzi oraz smaruje ruchome części silnika, jednocześnie dbając o usuwanie wszystkich zanieczyszczeń powstających w wyniku eksploatacji. Niestety tak, jak z każdym elementem w pojeździe, po pewnym czasie konieczna jest wymiana oleju, ponieważ traci on swoje właściwości, zapewniające tak wielopłaszczyznową ochronę silnikowi.

  Sprawdź na poniższej liście, gdzie realizowana jest tego rodzaju usługa w najlepszej dla Ciebie lokalizacji - w Twoim mieście Łódź! Korzystając z poniższej mapki możesz zapoznać się nie tylko z miejscem, w którym znajduje się warsztat (przykładowo sprawdzając dojazd), ale również poznać dane kontaktowe do dowolnego oddziału. W każdym z nich wymiana oleju w mieście Łódź odbędzie się nie tylko dokładnie, ale również sprawnie. Wystarczy zadzwonić i umówić się na dogodny termin, ciesząc się sprawną wymianą, a w rezultacie bezpiecznym samochodem w krótkim czasie. Dzięki nam znajdziesz warsztat z dobrymi cenami w okolicy miasta Łódź!

  • OIL-POL SERVICE

   Maratońska 70, 94-007 Łódź
   tel. 606 911 144

  • VOLWICAR

   ul. Biegunowa 28, 94-215 Łódź
   tel. 517798162

  • AUTO - TRUCK SERWIS

   ul. Tuszyńska 60/64, 93-026 ŁÓDŹ
   tel. 501726100

  • MAJOR

   ul. Kolumny 247a, 93-613 Łódź
   tel. 662121304

  Newsletter

  Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu otrzymywania newslettera.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być w każdej chwili cofnięte.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Groupauto Polska Sp. z o.o., z siedzibą Aleje Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1 oraz uśude2 tj. na podstawie wyrażonej zgody w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter) na podany w formularzu rejestracji adres email.

  PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI