Zapytaj o ofertę

Nagła awaria w pojeździe, naprawa czy okresowe przeglądy, pochłaniają czas i pieniądze. Tylko efektywne i ekonomiczne działania są w stanie zapewnić prawidłowe funkcjonowanie floty w firmie.  Tu wkraczamy my. Efekt? Dobrze skoordynowana flota samochodów.

Kluczowym zadaniem managera floty jest optymalizacja kosztów, co stanowi nie małe wyzwanie. Jednym z rozwiązań jest sprawne zarządzanie kosztami związanymi z naprawami serwisowymi. Do każdego klienta flotowego podchodzimy indywidualnie, a każde rozwiązanie jest skrojone na miarę jego potrzeb.

Jeśli posiadasz własną flotę samochodową i szukasz redukcji kosztów, zapytaj nas o indywidualną wycenę!

Administratorem danych osobowych jest Groupauto Polska Sp. z o.o., z siedzibą Aleje Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f RODO1 tj. na podstawie prawnie usprawiedliwionego interesu realizowanego przez Administratora, przy czym prawnie usprawiedliwiony interes realizowany przez Administratora należy rozumieć jako przygotowanie oraz przesłanie oferty, o którą Pan/Pani się zwraca, dodatkowo także ewentualnie w celach kontaktowych w celu doprecyzowania szczegółów oczekiwanej oferty.

PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI

Newsletter

Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu otrzymywania newslettera.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być w każdej chwili cofnięte.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Groupauto Polska Sp. z o.o., z siedzibą Aleje Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1 oraz uśude2 tj. na podstawie wyrażonej zgody w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter) na podany w formularzu rejestracji adres email.

PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI