• Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • Dbamy o bezpieczeństwosprawdzaj stan swojego pojazdu w naszych punktach serwisowych

  Warsztaty i Mechanicy Volvo Łódź

  Każda marka samochodu jest unikalna - wyróżnia się nie tylko ogólnym wyglądem, ale również konstrukcją i zastosowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Dlatego wybór mechanika jest tak istotny. Musi się on znać nie tylko na podstawach każdego auta, ale również niuansach wynikających z samej marki bądź nawet poszczególnych modeli. Właśnie to zapewniają serwisy Volvo, które zdecydowanie polecamy wszystkim. Nie tylko wyróżniają się zagwarantowanym profesjonalizmem, ale również znajdują się właśnie w Twoim mieście - w Łodzi!

  Wszystkie warsztaty Volvo w Łodzi, z którymi mamy przyjemność współpracować, zatrudniają specjalistów z branży dbając, aby przywrócić pojazdom sprawność, przy użyciu zaawansowanego technologicznie sprzętu. Każdy serwis może także przeprowadzić okresowe kontrole lub po prostu dodatkową weryfikację czy auto nie posiada awarii lub niewykrytych wcześniej usterek, które niezwłocznie należy usunąć.

  Jeżeli interesuje Ciebie naprawa Volvo w Twojej najbliższej, łódzkiej okolicy, zachęcamy do zapoznania się z zamieszczoną poniżej mapką. Zawiera ona nie tylko zaznaczoną lokalizację poszczególnych warsztatów, ale również najważniejsze dane kontaktowe - adres oraz numer telefonu. Dzięki temu z łatwością i sprawnie pozyskasz dodatkowe informacje dotyczące świadczonych usług.

  • OIL-POL SERVICE

   Maratońska 70, 94-007 Łódź
   tel. 606 911 144

  • VOLWICAR

   ul. Biegunowa 28, 94-215 Łódź
   tel. 517798162

  • AUTO - TRUCK SERWIS

   ul. Tuszyńska 60/64, 93-026 ŁÓDŹ
   tel. 501726100

  • MAJOR

   ul. Kolumny 247a, 93-613 Łódź
   tel. 662121304

  Newsletter

  Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu otrzymywania newslettera.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być w każdej chwili cofnięte.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Groupauto Polska Sp. z o.o., z siedzibą Aleje Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1 oraz uśude2 tj. na podstawie wyrażonej zgody w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter) na podany w formularzu rejestracji adres email.

  PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI