• Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • Dbamy o bezpieczeństwosprawdzaj stan swojego pojazdu w naszych punktach serwisowych
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie

  Stacja diagnostyczna Poznań

  Prawidłowe działanie naszego auta jest niezbędne dla komfortowej, a zarazem bezpiecznej jazdy. Nikt nie chce znaleźć się w sytuacji, w której stoi na poboczu z zepsutym autem. Aby tego uniknąć należy wykonywać regularne badanie techniczne pojazdu - stacja diagnostyczna w okolicy miasta Poznań będzie w stanie wystarczająco wcześnie zweryfikować istniejące, jak i potencjalne problemy, przystępując do ich usuwania.

  Co więcej, przeglądy techniczne samochodów, które można wykonać w mieście Poznań, są istotne także ze względu na polskie prawo. Każdy pojazd powinien dysponować aktualnymi papierami udowadniającymi, że auto może przystąpić do ruchu drogowego nie stwarzając zagrożenia dla kierowcy, pasażerów, a także innych pieszych czy innych kierowców. Taką dokumentację może zapewnić stacja kontroli samochodów, wykonując profesjonalny przegląd.

  Kończy Ci się przegląd? Sprawdź gdzie w okolicy miasta [MIASTA] wykonuje się badania techniczne samochodów. Dowiedz się, która stacja kontroli pojazdów znajduje się w najlepszej dla Ciebie lokalizacji. Możesz sprawdzić poniższe wyniki i wybrać gdzie diagnostykę wykonasz od ręki i w najniższej cenie. Co więcej, poniżej zamieściliśmy także dane kontaktowe poszczególnych warsztatów, dzięki czemu będziecie mogli bez problemów zapoznać się ze szczegółami ich oferty, jak i w razie potrzeby umówić się na wizytę w dowolnym terminie.

  Newsletter

  Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu otrzymywania newslettera.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być w każdej chwili cofnięte.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Groupauto Polska Sp. z o.o., z siedzibą Aleje Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1 oraz uśude2 tj. na podstawie wyrażonej zgody w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter) na podany w formularzu rejestracji adres email.

  PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI