• Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • Dbamy o bezpieczeństwosprawdzaj stan swojego pojazdu w naszych punktach serwisowych
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie

  Serwis i naprawa klimatyzacji samochodowej Warszawa

  Każda część znajdująca się w pojeździe powinna działać prawidłowo - nie dotyczy to wyłącznie komponentów niezbędnych do właściwego funkcjonowania auta, ale również tych, które odpowiadają za zapewnienie należnego komfortu podczas jazdy. Dlatego częścią świadczonych usług przez warsztaty, z którymi współpracujemy, jest profesjonalny serwis klimatyzacji samochodowej w mieście Warszawa. Układ klimatyzacji wymaga regularnego serwisu aby zapewnić chłodne powietrze bez cząstek szkodliwych dla zdrowia, w tym alergenów, pyłków i pleśni.

  Przeprowadzone zostanie również sprawne i dokładne napełnienie klimatyzacji w mieście Warszawa. Wystarczy, że znajdziesz warsztat w Twojej okolicy, korzystając z poniższej listy oraz załączonej obok mapki. Dzięki temu odnajdziesz każdy warsztat, w którym regularnie odbywa się naprawianie tego rodzaju systemów samochodowych oraz ich napełnianie.

  Sprawdź gdzie możecie przywrócić prawidłowe funkcjonowanie systemowi w posiadanym pojeździe. Pamiętaj, że oprócz komfortu prawidłowe działanie systemu ma również duże znaczenia dla Twojego zdrowia. Wybierz serwis klimatyzacji samochodowej w okolicy miasta Warszawa, który znajduje się w dogodnej dla Ciebie lokalizacji. A jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące świadczonych usług, zachęcamy do skontaktowania się z wybranym warsztatem oferującym tego rodzaju serwis.

  • Auto-Widawski

   ul. Estrady 118, 01-932 Warszawa
   tel. 22 835 06 81

  • ACTIVE 2000

   ul. Zielona 37d, 02-913 Warszawa
   tel. 22 243 25 93

  • GTO

   ul.Połczyńska 89a, 01-338 Warszawa
   tel. 513 344 440

  • SECURITY CAR SYSTEM

   ul. Laurowa 10, 03-197 Warszawa
   tel. 228111173

  • DIESEL SERWIS TURBO

   ul. Łopuszańska 26a, 02-220 Warszawa
   tel. 691025273

  Newsletter

  Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu otrzymywania newslettera.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być w każdej chwili cofnięte.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Groupauto Polska Sp. z o.o., z siedzibą Aleje Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1 oraz uśude2 tj. na podstawie wyrażonej zgody w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter) na podany w formularzu rejestracji adres email.

  PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI