• EuroWarsztat i EXIDE sponsorami programów w TVN Turbo
 • EuroWarsztat i FTEsponsorami programów w TVN Turbo
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 250 w Polsce, prawie 6 tys. na Świecie
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 250 w Polsce, prawie 6 tys. na Świecie
 • Dbamy o bezpieczeństwosprawdzaj stan swojego pojazdu w naszych punktach serwisowych

  Serwis i naprawa klimatyzacji samochodowej Radom

  Każda część znajdująca się w pojeździe powinna działać prawidłowo - nie dotyczy to wyłącznie komponentów niezbędnych do właściwego funkcjonowania auta, ale również tych, które odpowiadają za zapewnienie należnego komfortu podczas jazdy. Dlatego częścią świadczonych usług przez warsztaty, z którymi współpracujemy, jest profesjonalny serwis klimatyzacji samochodowej w mieście Radom. Układ klimatyzacji wymaga regularnego serwisu aby zapewnić chłodne powietrze bez cząstek szkodliwych dla zdrowia, w tym alergenów, pyłków i pleśni.

  Przeprowadzone zostanie również sprawne i dokładne napełnienie klimatyzacji w mieście Radom. Wystarczy, że znajdziesz warsztat w Twojej okolicy, korzystając z poniższej listy oraz załączonej obok mapki. Dzięki temu odnajdziesz każdy warsztat, w którym regularnie odbywa się naprawianie tego rodzaju systemów samochodowych oraz ich napełnianie.

  Sprawdź gdzie możecie przywrócić prawidłowe funkcjonowanie systemowi w posiadanym pojeździe. Pamiętaj, że oprócz komfortu prawidłowe działanie systemu ma również duże znaczenia dla Twojego zdrowia. Wybierz serwis klimatyzacji samochodowej w okolicy miasta Radom, który znajduje się w dogodnej dla Ciebie lokalizacji. A jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące świadczonych usług, zachęcamy do skontaktowania się z wybranym warsztatem oferującym tego rodzaju serwis.

  • ASCAR

   ul. Limanowskiego 97, 26-600 Radom
   tel. 48 307 01 02

  Newsletter

  Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najważniejsze informacje o promocjach i nowościach.

  Zapoznaj się z polityką prywatności