• EuroWarsztat i EXIDE sponsorami programów w TVN Turbo
 • EuroWarsztat i FTEsponsorami programów w TVN Turbo
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 250 w Polsce, prawie 6 tys. na Świecie
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 250 w Polsce, prawie 6 tys. na Świecie
 • Dbamy o bezpieczeństwosprawdzaj stan swojego pojazdu w naszych punktach serwisowych

  Pomoc drogowa, holowanie Warszawa

  Miałeś wypadek? Coś w samochodzie zaczęło działać nieprawidłowo podczas odbywanej trasy i obawiasz się dalszej jazdy? A może po prostu pojazd nie chce ruszyć, pozostawiając Ciebie bezczynnego na skraju ulicy? W tej sytuacji niezbędne będzie holowanie. Tylko dzięki zapewnionej przez nas pomocy drogowej w okolicy miasta Warszawa samochód zostanie bezpiecznie przetransportowany do mechanika, gdzie ekspert dokona niezbędnych napraw oraz wymiany niepoprawnie funkcjonujących części.

  Kolizje niestety mogą przydarzyć się każdemu i wszędzie. Na szczęście możesz liczyć wtedy na pomoc fachowców. Zdajemy sobie sprawę, że w takich sytuacjach istotne jest działanie sprawnie - dlatego warto korzystać ze wsparcia warsztatów, które znajdują się możliwie najbliżej miejsca wypadku czy awarii. W tym celu przygotowana została poniższa lista placówek, dzięki którym holowanie w mieście Warszawa odbędzie się sprawnie oraz profesjonalnie. Zamieściliśmy także praktyczną mapę, umożliwiającą oszacowanie odległości zakładu od Waszej lokalizacji.

  Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższa laweta w mieście Warszawa. Zobacz, gdzie zlokalizowana jest najbliższa dla Ciebie pomoc drogowa w mieście Warszawa i wybierz taką, na którą nie będziesz musiał długo czekać. Zadbamy, aby holowanie odbyło się wyjątkowo sprawnie, a każda podstawiona laweta wyróżniała się doskonałym stanem technicznym. W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z zamieszczonymi poniżej warsztatów.

  Newsletter

  Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najważniejsze informacje o promocjach i nowościach.

  Zapoznaj się z polityką prywatności