• Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • Dbamy o bezpieczeństwosprawdzaj stan swojego pojazdu w naszych punktach serwisowych
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie

  Pomoc drogowa, holowanie Poznań

  Miałeś wypadek? Coś w samochodzie zaczęło działać nieprawidłowo podczas odbywanej trasy i obawiasz się dalszej jazdy? A może po prostu pojazd nie chce ruszyć, pozostawiając Ciebie bezczynnego na skraju ulicy? W tej sytuacji niezbędne będzie holowanie. Tylko dzięki zapewnionej przez nas pomocy drogowej w okolicy miasta Poznań samochód zostanie bezpiecznie przetransportowany do mechanika, gdzie ekspert dokona niezbędnych napraw oraz wymiany niepoprawnie funkcjonujących części.

  Kolizje niestety mogą przydarzyć się każdemu i wszędzie. Na szczęście możesz liczyć wtedy na pomoc fachowców. Zdajemy sobie sprawę, że w takich sytuacjach istotne jest działanie sprawnie - dlatego warto korzystać ze wsparcia warsztatów, które znajdują się możliwie najbliżej miejsca wypadku czy awarii. W tym celu przygotowana została poniższa lista placówek, dzięki którym holowanie w mieście Poznań odbędzie się sprawnie oraz profesjonalnie. Zamieściliśmy także praktyczną mapę, umożliwiającą oszacowanie odległości zakładu od Waszej lokalizacji.

  Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższa laweta w mieście Poznań. Zobacz, gdzie zlokalizowana jest najbliższa dla Ciebie pomoc drogowa w mieście Poznań i wybierz taką, na którą nie będziesz musiał długo czekać. Zadbamy, aby holowanie odbyło się wyjątkowo sprawnie, a każda podstawiona laweta wyróżniała się doskonałym stanem technicznym. W przypadku jakichkolwiek pytań, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z zamieszczonymi poniżej warsztatów.

  Newsletter

  Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu otrzymywania newslettera.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być w każdej chwili cofnięte.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Groupauto Polska Sp. z o.o., z siedzibą Aleje Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1 oraz uśude2 tj. na podstawie wyrażonej zgody w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter) na podany w formularzu rejestracji adres email.

  PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI