• Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • Dbamy o bezpieczeństwosprawdzaj stan swojego pojazdu w naszych punktach serwisowych
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie

  Elektromechanik samochodowy Szczecin

  Każdy układ w Twoim aucie może doznać uszkodzenia - zarówno wynikającego z nadmiernej eksploatacji, wady technicznej poszczególnych części, a także w wyniku wypadku. W szczególności uszkodzenia może doznać system odpowiadający za sterowanie poszczególnymi układami pojazdu. Wówczas istotna jest sprawna oraz profesjonalna naprawa elektroniki samochodowej Szczecin, która dokonywana jest w zamieszczonych poniżej warsztatach przez największych specjalistów.

  Przy pomocy naszej przystępnej wyszukiwarki możesz szybko, a zarazem komfortowo sprawdzić, gdzie auto elektryk samochodowy Szczecin realizuje tego rodzaju usługi. Przygotowaliśmy wiele atrakcyjnych lokalizacji właśnie w Twojej okolicy, abyś bez żadnych przeszkód mógł skorzystać z naprawy pojazdu, znacząco oszczędzając na czasie oraz pieniądzach. Dysponujemy serwisami w największych miastach w Polsce, jednocześnie udostępniając punkty w wielu mniejszych dla Waszej wygody.

  Elektromechanika Szczecin jest wymagającą specjalizacją, jednak zawodowcy z zamieszczonych poniżej warsztatów przystąpią do niej z pełnym profesjonalizmem. Jeżeli posiadacie jakiekolwiek pytania dotyczące realizowanych usług, zachęcamy do kontaktu - zarówno bezpośrednio z wybranym warsztatem, jak i z naszymi przedstawicielami. Zależy nam, aby zarówno Wy, jak i Wasz samochód pozostaliście usatysfakcjonowani z realizacji zlecenia. Zapraszamy!

  • GM-AUTO

   ul.Wierzbowa 38, 71-025 Szczecin
   tel. 91 483 43 09

  Newsletter

  Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu otrzymywania newslettera.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być w każdej chwili cofnięte.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Groupauto Polska Sp. z o.o., z siedzibą Aleje Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1 oraz uśude2 tj. na podstawie wyrażonej zgody w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter) na podany w formularzu rejestracji adres email.

  PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI