• Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • Dbamy o bezpieczeństwosprawdzaj stan swojego pojazdu w naszych punktach serwisowych
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie

  Diagnostyka komputerowa samochodu Łódź

  Niektóre awarie i usterki można znacznie sprawniej zlokalizować oraz usunąć jeżeli wykorzystane zostaną bardziej zaawansowane technologicznie rozwiązania. To właśnie komputer jest odpowiedzialny za dobrą pracę wszystkich układów w większości aut - nic więc dziwnego, że przy jego pomocy można również przywrócić tym układom poprawne działania. Urządzenie pomoże zlokalizować usterkę lub awarię, szacując jej zakres oraz możliwości naprawy. Dokonywane jest to poprzez profesjonalną diagnostykę silnika, która realizowana jest w poniższych odpowiednio wyposażonych punktach.

  Sprawdź listę warsztatów, których specjalnością jest diagnostyka komputerowa silnika Łódź - zadbaliśmy, aby znajdowały się one w dogodnych punktach miasta, do których z łatwością dojedziecie o każdej porze. Świadczone tam usługi przebiegają nie tylko profesjonalnie, ale również sprawnie - zależy nam, aby każdy z Was mógł znaleźć skutecznie i szybko pomoc, która jest w danym momencie potrzebna Waszemu samochodowi.

  Wybierz wygodną dla siebie lokalizację spośród listy poniżej. Przygotowaliśmy warsztaty, w których profesjonalnie wykonywana jest diagnostyka komputerowa silnika Łódź, abyście pozostali w pełni usatysfakcjonowani ze świadczonych usług. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego z poszczególnymi warsztatami.

  • OIL-POL SERVICE

   Maratońska 70, 94-007 Łódź
   tel. 606 911 144

  • VOLWICAR

   ul. Biegunowa 28, 94-215 Łódź
   tel. 517798162

  • AUTO - TRUCK SERWIS

   ul. Tuszyńska 60/64, 93-026 ŁÓDŹ
   tel. 501726100

  • MAJOR

   ul. Kolumny 247a, 93-613 Łódź
   tel. 662121304

  Newsletter

  Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu otrzymywania newslettera.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być w każdej chwili cofnięte.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Groupauto Polska Sp. z o.o., z siedzibą Aleje Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1 oraz uśude2 tj. na podstawie wyrażonej zgody w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter) na podany w formularzu rejestracji adres email.

  PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI