• Korzyści z przystąpienia do siecimarketing, szkolenia, wsparcie techniczne
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie

  Wydarzenia

  • 9 maja 2019

   Diagnostyka i naprawy układów klimatyzacji - szkolenie EXPERT

   Mechanicy z sieci Eurowarsztat, którzy w pierwszym etapie szkolenia z Diagnostyki i naprawy układów klimatyzacji uzyskali najwyższy wynik w teście zostali zaproszeni do udziału w szkoleniu EXPERT. W warunkach warsztatowym mają okazję zwiększyć swoje kompetencje z zakresu prawidłowej obsługi i przeprowadzania procedur diagnostycznych.

   czytaj więcej >
  • 19 kwietnia 2019

   KONFERENCJA EUROWARSZTAT

   Ten rok jest rokiem komunikacji. Uczestnicy konferencji mogli wysłuchać prezentacji na temat właściwego budowania relacji z klientem serwisu. Podczas inspirującego wykładu, Adam Dębowski – doradca i psycholog biznesu, przedstawił kluczowe wnioski, jakie wynikają z audytu warsztatów przeprowadzonego na początku 2019 roku, a także podzielił się praktyczną wiedzą, która wpływa na wysoką jakość obsługi klienta.

   czytaj więcej >
  • 26 września 2018

   Szkolenie z zarządzania serwisem

   Trwa kolejna edycja szkoleń merytorycznych dla osób zarządzających warsztatami w ramach grupy Eurowarsztat. To kolejny dowód na to, że profesjonalizacja biznesów w branży motoryzacyjnej, postępuje niesamowicie szybko. Reagowanie na bieżącą koniunkturę rynku już nie wystarcza, bo ta może w każdej chwili ulec zmianie. Czas na zarządzanie przez fachowców. Teraz właściciel warsztatu samochodowego to przedsiębiorca, menadżer i przywódca w jednym, nierzadko tez doradca i planista. To wymaga niesamowitej wiedzy i ciągłego podążania za trendami.

   czytaj więcej >
  • 29 czerwca 2018

   Praktyczne szkolenie techniczne z układu bezpośredniego wtrysku benzyny – poziom EXPERT

   Sieć Eurowarsztat przygotowała kolejne szkolenie techniczne dla mechaników. Do wyselekcjonowanej grupy EXPERT zaproszeni zostali uczestnicy z najwyższym wynikiem testów z części pierwszej. W ramach szkolenia z bezpośredniego wtrysku benzyny w warunkach warsztatowych i przy zastosowaniu niezbędnych narzędzi diagnostycznych weryfikowany jest zakres uszkodzeń i zużycia podzespołów. W podgrupach prowadzone są zajęcia praktyczne podczas których mechanicy między innymi dokonują analizy parametrów oraz rozwiązują zasymulowane usterki w pojeździe.

   czytaj więcej >
  • 7 czerwca 2018

   Szkolenia techniczne - Diagnostyka automatycznej skrzyni biegów

   Zapraszamy na kolejny cykl szkoleń technicznych pod tytułem: „Diagnostyka automatycznej skrzyni biegów – serwis”.

   czytaj więcej >
  • 15 maja 2018

   Szkolenia z obsługi klienta

   W sieci EuroWarsztat rozpoczął się nowy cykl szkoleń dla doradców serwisowych. Szkolenia skupiają się przede wszystkim na opanowaniu wiedzy na temat obecnych trendów motoryzacyjnych w obrębie procesów obsługi klienta.

   czytaj więcej >
  • 6 lutego 2018

   Szkolenia techniczne „Nowoczesne układy bezpośredniego wtrysku benzyny TSI / TFSI / GDI / CGI / ECOBOOST / THP / D4-S”

   Zapraszamy na szkolenia pod tytułem: „Nowoczesne układy bezpośredniego wtrysku benzyny TSI / TFSI / GDI / CGI / ECOBOOST / THP / D4-S”. Szczegółowych informacji na temat szkoleń udzielą Państwu Koordynatorzy Sieci EuroWarsztat.

   czytaj więcej >
  • 1 grudnia 2017

   Usterka w Ford Transit 2,0 TDCi - silnik nie odpala

   Ford Transit 2,0 TDCi, kod silnika FIFA zasilanym olejem napędowym, rok produkcji 2003. Pojazd trafił do serwisu z objawami: silnik nie odpala. Układ sterowania silnika oraz układ paliwowy firmy Delphi. Serwis regeneruje pompę HP Delphi model DFP1. Silnik odpala, ale chodzi bardzo nie równo, falują obroty na biegu jałowym. W sterowniku silnika zapisane są błędy dotyczące czterech wtryskiwaczy. Oddano wtryskiwacze do sprawdzenia na stole probierczym. Zregenerowano komplet czterech wtryskiwaczy (DFI 1.5). Zamontowano oraz odpowietrzono wtryskiwacze zgodnie z procedura producenta. Brak możliwości wykonania adaptacji wtryskiwaczy. Czas wtrysku odczytany z parametrów rzeczywistych był bardzo krótki. Wtryski oddawane do sprawdzenia na stół probierczy trzykrotnie, pozytywnie przechodziły test.

   czytaj więcej >
  • 23 listopada 2017

   Szkolenie techniczne - POZIOM EKSPERT

   Dla grupy mechaników z sieci EuroWarszatat, którzy uzyskali najwyższe wyniki w testach z części pierwszej szkolenia COMMON RAIL zorganizowane zostało szkolenie na poziomie zaawansowanym.

   czytaj więcej >
  • 16 listopada 2017

   EuroWarsztat OSKP Rosiak z najwyższym wynikiem w konkursie BEZPIECZNY WARSZTAT!!!

   Serwisy zrzeszone w sieci Eurowarsztat znalazły się w wąskim gronie laureatów trzeciej edycji konkursu BEZPIECZNY WARSZTAT zorganizowanym przez Stowarzyszenie Dystrybutorów Motoryzacyjny i we współpracy z Dekra Polska. W kategorii DUŻY WARSZTAT pierwsze miejsce zajęła Okręgowa Stacja Obsługi Pojazdów Henryk Rosiak z Pobiedzisk spełniając 94,7% kryteriów konkursu. Wyróżnienie w kategorii ŚREDNI WARSZTAT otrzymał serwis Telgum Monika Telej z Iławy również z bardzo dobrym wynikiem 79,8%.

   czytaj więcej >

  Newsletter

  Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu otrzymywania newslettera.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być w każdej chwili cofnięte.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Groupauto Polska Sp. z o.o., z siedzibą Aleje Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1 oraz uśude2 tj. na podstawie wyrażonej zgody w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter) na podany w formularzu rejestracji adres email.

  PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI