• Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych:200 w Polsce, ponad 5 tys. na Świecie
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych:200 w Polsce, ponad 5 tys. na Świecie
 • Korzyści z przystąpienia do siecimarketing, szkolenia, wsparcie techniczne

  Wydarzenia

  • 6 lutego 2018

   Szkolenia techniczne „Nowoczesne układy bezpośredniego wtrysku benzyny TSI / TFSI / GDI / CGI / ECOBOOST / THP / D4-S”

   Zapraszamy na szkolenia pod tytułem: „Nowoczesne układy bezpośredniego wtrysku benzyny TSI / TFSI / GDI / CGI / ECOBOOST / THP / D4-S”. Szczegółowych informacji na temat szkoleń udzielą Państwu Koordynatorzy Sieci EuroWarsztat.

   czytaj więcej >
  • 1 grudnia 2017

   Usterka w Ford Transit 2,0 TDCi - silnik nie odpala

   Ford Transit 2,0 TDCi, kod silnika FIFA zasilanym olejem napędowym, rok produkcji 2003. Pojazd trafił do serwisu z objawami: silnik nie odpala. Układ sterowania silnika oraz układ paliwowy firmy Delphi. Serwis regeneruje pompę HP Delphi model DFP1. Silnik odpala, ale chodzi bardzo nie równo, falują obroty na biegu jałowym. W sterowniku silnika zapisane są błędy dotyczące czterech wtryskiwaczy. Oddano wtryskiwacze do sprawdzenia na stole probierczym. Zregenerowano komplet czterech wtryskiwaczy (DFI 1.5). Zamontowano oraz odpowietrzono wtryskiwacze zgodnie z procedura producenta. Brak możliwości wykonania adaptacji wtryskiwaczy. Czas wtrysku odczytany z parametrów rzeczywistych był bardzo krótki. Wtryski oddawane do sprawdzenia na stół probierczy trzykrotnie, pozytywnie przechodziły test.

   czytaj więcej >
  • 23 listopada 2017

   Szkolenie techniczne - POZIOM EKSPERT

   Dla grupy mechaników z sieci EuroWarszatat, którzy uzyskali najwyższe wyniki w testach z części pierwszej szkolenia COMMON RAIL zorganizowane zostało szkolenie na poziomie zaawansowanym.

   czytaj więcej >
  • 16 listopada 2017

   EuroWarsztat OSKP Rosiak z najwyższym wynikiem w konkursie BEZPIECZNY WARSZTAT!!!

   Serwisy zrzeszone w sieci Eurowarsztat znalazły się w wąskim gronie laureatów trzeciej edycji konkursu BEZPIECZNY WARSZTAT zorganizowanym przez Stowarzyszenie Dystrybutorów Motoryzacyjny i we współpracy z Dekra Polska. W kategorii DUŻY WARSZTAT pierwsze miejsce zajęła Okręgowa Stacja Obsługi Pojazdów Henryk Rosiak z Pobiedzisk spełniając 94,7% kryteriów konkursu. Wyróżnienie w kategorii ŚREDNI WARSZTAT otrzymał serwis Telgum Monika Telej z Iławy również z bardzo dobrym wynikiem 79,8%.

   czytaj więcej >
  • 30 października 2017

   Szkolenia techniczne - Common Rail

   Blisko 250 mechaników wzięło udział w szkoleniach technicznych z układu Common Rail. Uczestnicy z najlepszym wynikiem z testu końcowego zostali zaproszeni na na szkolenie dla ekspertów.

   czytaj więcej >
  • 14 września 2017

   Szkolenie "OBSŁUGA AUT HYBRYDOWYCH" - poziom EXPERT

   16 osób, które najlepiej rozwiązały test wiedzy podsumowujący szkolenie "OBSŁUGA AUT HYBRYDOWYCH" w sesji wiosennej otrzyma bezpłatne wejściówki na etap drugi, poświęcony naprawom popularnych usterek.

   czytaj więcej >
  • 8 sierpnia 2017

   Szkolenie „Zarządzanie Serwisem Samochodowym” 8-9 września 2017r

   Zapraszamy uczestników sieci EuroWarsztat z regionu południowo-zachodniego na bezpłatne szkolenie pt. „Zarządzanie Serwisem Samochodowym”, które odbędzie się w dniach 8-9 września 2017r. w Hotelu Grzegorzewski.

   czytaj więcej >
  • 4 lipca 2017

   Szkolenia techniczne

   W drugim kwartale 2017r sieć EuroWarsztat przeprowadziła cykl bezpłatnych szkoleń z zakresu obsługi aut hybrydowych. Na terenie całej Polski przeszklonych zostało blisko 250 mechaników.

   czytaj więcej >
  • 15 czerwca 2017

   Bezpłatne przeglądy pojazdów

   Wiosną ruszyła kolejna edycja kampanii regionalnych pod hasłem „DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO”. EuroWarsztaty we współpracy z siecią i rekomendowanymi dostawcami zachęcają kierowców do bezpłatnych przeglądów pojazdów. Tego typu działania mają na celu zwiększenie świadomości w zakresie bezpieczeństwa oraz budowę pozytywnego wizerunku warsztatów przynależnych do sieci EuroWarsztat.

   czytaj więcej >
  • 10 maja 2017

   Nowa wersja portalu EUROWARSZTAT ONLINE!!

   Zapraszamy do zapoznania się z nową, ulepszoną wersją panelu EUROWARSZTAT ONLINE. To nasz autorski program, który został opracowany aby usprawnić pracę EuroWarsztatów . W ostatnim czasie pracowaliśmy nad poprawą funkcjonalności serwisu. Po zalogowaniu do panelu mogą Państwo skorzystać z wielu funkcji.

   czytaj więcej >

  Newsletter

  Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najważniejsze informacje o promocjach i nowościach.

  Zapoznaj się z polityką prywatności