• Korzyści z przystąpienia do siecimarketing, szkolenia, wsparcie techniczne
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie

  Dołącz do nas

  Macie Państwo możliwość stać się członkiem Europejskiej sieci serwisów samochodowych, a tym samym zapewnić swoim klientom wysoki standard świadczonych usług. Ta perspektywa to bardzo ciekawa szansa dla polskiego warsztatu.
  Żeby z takiej szansy skorzystać, nie musisz mieć na "dzień dobry" wielkich pieniędzy, powinieneś mieć za to inne atuty, jak dostrzeganie wymagań rynku, otwarcie na nowe możliwości współpracy, gotowość wprowadzenia innowacji i zmian.
  Jednym z wniosków wynikających z analizy funkcjonowania indywidualnych warsztatów samochodowych jest fakt, że spora ich część nie jest obecnie w wystarczającym stopniu przygotowana do konkurowania na zmierzającym w kierunku globalizacji rynku. Szansę nie tylko przetrwania, ale i rozwoju daje program EUROWARSZTAT oparty na opracowanej we Francji przez Groupauto International.

  Strategia programu EUROWARSZTAT zakłada umacnianie współpracy pomiędzy:

  • Koordynatorami-dystrybutorami Groupauto Polska;
  • Dostawcami i Warsztatami.

  Zadaniem koordynatorów jest utrzymywanie stałego kontaktu z EUROWARSZTATAMI, zbieranie sugestii o ich wszelkich oczekiwaniach, nowościach itp.
  Dostawcy to międzynarodowe koncerny rekomendowane przez Groupauto Polska do udziału w programie. Dzięki zawartym specjalnym porozumieniom na poziomie europejskim, EUROWARSZTATY poprzez Dystrybutorów mają dostęp do wysokiej jakości produktów oraz korzystnych cen zakupu.
  Jeżeli cenisz sobie niezależność i szukasz partnerskiej współpracy z dostawcą - trafiłeś pod właściwy adres. Zapoznaj się z warunkami przystąpienia do programu EUROWARSZTAT.

  Osoby zainteresowane bardziej szczegółowymi informacjami na temat sieci Eurowarsztat
  prosimy o bezpośredni kontakt z Koordynatorem Krajowym:
  tel: (022) 292 83 80,
  e-mail:
  eurowarsztat@eurowarsztat.pl

  Newsletter

  Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu otrzymywania newslettera.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być w każdej chwili cofnięte.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Groupauto Polska Sp. z o.o., z siedzibą Aleje Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1 oraz uśude2 tj. na podstawie wyrażonej zgody w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter) na podany w formularzu rejestracji adres email.

  PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI