• Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych:250 w Polsce, prawie 6 tys. na Świecie
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych:250 w Polsce, prawie 6 tys. na Świecie
 • Korzyści z przystąpienia do siecimarketing, szkolenia, wsparcie techniczne

  Dołącz do nas

  Macie Państwo możliwość stać się członkiem Europejskiej sieci serwisów samochodowych, a tym samym zapewnić swoim klientom wysoki standard świadczonych usług. Ta perspektywa to bardzo ciekawa szansa dla polskiego warsztatu.
  Żeby z takiej szansy skorzystać, nie musisz mieć na "dzień dobry" wielkich pieniędzy, powinieneś mieć za to inne atuty, jak dostrzeganie wymagań rynku, otwarcie na nowe możliwości współpracy, gotowość wprowadzenia innowacji i zmian.
  Jednym z wniosków wynikających z analizy funkcjonowania indywidualnych warsztatów samochodowych jest fakt, że spora ich część nie jest obecnie w wystarczającym stopniu przygotowana do konkurowania na zmierzającym w kierunku globalizacji rynku. Szansę nie tylko przetrwania, ale i rozwoju daje program EUROWARSZTAT oparty na opracowanej we Francji przez Groupauto International.

  Strategia programu EUROWARSZTAT zakłada umacnianie współpracy pomiędzy:

  • Koordynatorami-dystrybutorami Groupauto Polska;
  • Dostawcami i Warsztatami.

  Zadaniem koordynatorów jest utrzymywanie stałego kontaktu z EUROWARSZTATAMI, zbieranie sugestii o ich wszelkich oczekiwaniach, nowościach itp.
  Dostawcy to międzynarodowe koncerny rekomendowane przez Groupauto Polska do udziału w programie. Dzięki zawartym specjalnym porozumieniom na poziomie europejskim, EUROWARSZTATY poprzez Dystrybutorów mają dostęp do wysokiej jakości produktów oraz korzystnych cen zakupu.
  Jeżeli cenisz sobie niezależność i szukasz partnerskiej współpracy z dostawcą - trafiłeś pod właściwy adres. Zapoznaj się z warunkami przystąpienia do programu EUROWARSZTAT,

  Osoby zainteresowane bardziej szczegółowymi informacjami na temat sieci Eurowarsztat
  prosimy o bezpośredni kontakt z Koordynatorem Krajowym:
  tel: (022) 695-03-30,
  e-mail:
  eurowarsztat@eurowarsztat.pl

  Newsletter

  Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najważniejsze informacje o promocjach i nowościach.

  Zapoznaj się z polityką prywatności