Wydarzenia

 • 14 września 2017

  Szkolenie "OBSŁUGA AUT HYBRYDOWYCH" - poziom EXPERT

  16 osób, które najlepiej rozwiązały test wiedzy podsumowujący szkolenie "OBSŁUGA AUT HYBRYDOWYCH" w sesji wiosennej otrzyma bezpłatne wejściówki na etap drugi, poświęcony naprawom popularnych usterek.

  czytaj więcej >
 • 8 sierpnia 2017

  Szkolenie „Zarządzanie Serwisem Samochodowym” 8-9 września 2017r

  Zapraszamy uczestników sieci EuroWarsztat z regionu południowo-zachodniego na bezpłatne szkolenie pt. „Zarządzanie Serwisem Samochodowym”, które odbędzie się w dniach 8-9 września 2017r. w Hotelu Grzegorzewski.

  czytaj więcej >
 • 4 lipca 2017

  Szkolenia techniczne

  W drugim kwartale 2017r sieć EuroWarsztat przeprowadziła cykl bezpłatnych szkoleń z zakresu obsługi aut hybrydowych. Na terenie całej Polski przeszklonych zostało blisko 250 mechaników.

  czytaj więcej >
 • 15 czerwca 2017

  Bezpłatne przeglądy pojazdów

  Wiosną ruszyła kolejna edycja kampanii regionalnych pod hasłem „DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO”. EuroWarsztaty we współpracy z siecią i rekomendowanymi dostawcami zachęcają kierowców do bezpłatnych przeglądów pojazdów. Tego typu działania mają na celu zwiększenie świadomości w zakresie bezpieczeństwa oraz budowę pozytywnego wizerunku warsztatów przynależnych do sieci EuroWarsztat.

  czytaj więcej >
 • 23 maja 2017

  Bezpłatny przegląd auta z Borsucza Serwis

  W sobotę 3 czerwca 2017 – bezpłatny przegląd samochodu! EuroWarsztat Borsucza Serwis z Wasilkowa zaprasza na przegląd podczas Dni Wasilkowa (przy wjeździe na stadion miejski). Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy Osram i NRF.

  czytaj więcej >
 • 10 maja 2017

  Nowa wersja portalu EUROWARSZTAT ONLINE!!

  Zapraszamy do zapoznania się z nową, ulepszoną wersją panelu EUROWARSZTAT ONLINE. To nasz autorski program, który został opracowany aby usprawnić pracę EuroWarsztatów . W ostatnim czasie pracowaliśmy nad poprawą funkcjonalności serwisu. Po zalogowaniu do panelu mogą Państwo skorzystać z wielu funkcji.

  czytaj więcej >
 • 9 maja 2017

  Bezpieczne wakacje z RAMOT i C&M z Sosnowca!

  W sobotę 27 maja 2017 – bezpłatny przegląd samochodu! EuroWarsztaty RAMOT i C&M z Sosnowca zapraszają na parking pod Górką Środulską (obok kładki dla pieszych). Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy Philips i KYB.

  czytaj więcej >
 • 27 kwietnia 2017

  Konferencja EuroWarsztat "Kierunki rozwoju motoryzacji"

  21-22 kwietnia w Toruniu sieć EuroWarsztat zorganizowała Konferencję pod hasłem „Kierunki rozwoju motoryzacji”, w której wzięło udział ponad 300 uczestników. Wydarzenie rozpoczęły prelekcje na temat systemów telematycznych oraz zagadnień związanych z samochodem autonomicznym. Po wykładach odbyły się targi z udziałem grupy rekomendowanych dostawców. Specjalnie dla EuroWarsztatów została przygotowana MULTIPROMOCJA , której oferty można było aktywować wyłącznie na stoiskach dostawców. Tematy prelegentów oraz te poruszone przy stoiskach targowych kontynuowane były podczas kuluarowych rozmów na uroczystej kolacji.

  czytaj więcej >
 • 15 grudnia 2016

  Szkolenia techniczne

  Na przełomie listopada i grudnia odbył się cykl bezpłatnych szkoleń dla mechaników z EuroWarsztatów. Specjaliści z kolejnych regionów Polski poszerzali swoją wiedzę z diagnostyki silników benzynowych i diesla oraz metod diagnozowania i czyszczenia filtrów cząstek stałych.

  czytaj więcej >
 • 2 grudnia 2016

  Konferencja EuroWarsztat

  W ostatni weekend listopada w Konferencji zorganizowanej dla właścicieli i osób zarządzających EuroWarsztatem wzięło udział 270 uczestników. Podczas dwudniowego spotkania omówiono ważne kwestie mające bezpośredni wpływ na rozwój EuroWarsztatów. Dokładnie przeanalizowano znaczenia wizerunku, czyli jaki wpływ na postrzeganie warsztatu przez klienta ma pierwsze ważnienie. Profesjonalna kadra jest także wizytówką każdego serwisu dlatego jedno ze szkoleń poruszało temat efektywnej rekrutacji pracowników. Ostatni temat dotyczył zmian w przepisach w obsłudze klimatyzacji ale tym razem uwagę skupiono na aspektach prawnych związanych z poprawnym prowadzeniem dokumentacji. W trakcie Konferencji nie zabrakło chwili na kuluarowe dyskusje, wymianę doświadczeń a okazją do tego była uroczysta kolacja w stylu antycznym.

  czytaj więcej >

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najważniejsze informacje o promocjach i nowościach.

Zapoznaj się z polityką prywatności