• Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • Dbamy o bezpieczeństwosprawdzaj stan swojego pojazdu w naszych punktach serwisowych
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie

  Wydarzenia

  • 6 lutego 2018

   Szkolenia techniczne „Nowoczesne układy bezpośredniego wtrysku benzyny TSI / TFSI / GDI / CGI / ECOBOOST / THP / D4-S”

   Zapraszamy na szkolenia pod tytułem: „Nowoczesne układy bezpośredniego wtrysku benzyny TSI / TFSI / GDI / CGI / ECOBOOST / THP / D4-S”. Szczegółowych informacji na temat szkoleń udzielą Państwu Koordynatorzy Sieci EuroWarsztat.

   czytaj więcej >
  • 14 września 2017

   Szkolenie "OBSŁUGA AUT HYBRYDOWYCH" - poziom EXPERT

   16 osób, które najlepiej rozwiązały test wiedzy podsumowujący szkolenie "OBSŁUGA AUT HYBRYDOWYCH" w sesji wiosennej otrzyma bezpłatne wejściówki na etap drugi, poświęcony naprawom popularnych usterek.

   czytaj więcej >
  • 8 sierpnia 2017

   Szkolenie „Zarządzanie Serwisem Samochodowym” 8-9 września 2017r

   Zapraszamy uczestników sieci EuroWarsztat z regionu południowo-zachodniego na bezpłatne szkolenie pt. „Zarządzanie Serwisem Samochodowym”, które odbędzie się w dniach 8-9 września 2017r. w Hotelu Grzegorzewski.

   czytaj więcej >
  • 4 lipca 2017

   Szkolenia techniczne

   W drugim kwartale 2017r sieć EuroWarsztat przeprowadziła cykl bezpłatnych szkoleń z zakresu obsługi aut hybrydowych. Na terenie całej Polski przeszklonych zostało blisko 250 mechaników.

   czytaj więcej >
  • 15 czerwca 2017

   Bezpłatne przeglądy pojazdów

   Wiosną ruszyła kolejna edycja kampanii regionalnych pod hasłem „DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO”. EuroWarsztaty we współpracy z siecią i rekomendowanymi dostawcami zachęcają kierowców do bezpłatnych przeglądów pojazdów. Tego typu działania mają na celu zwiększenie świadomości w zakresie bezpieczeństwa oraz budowę pozytywnego wizerunku warsztatów przynależnych do sieci EuroWarsztat.

   czytaj więcej >
  • 23 maja 2017

   Bezpłatny przegląd auta z Borsucza Serwis

   W sobotę 3 czerwca 2017 – bezpłatny przegląd samochodu! EuroWarsztat Borsucza Serwis z Wasilkowa zaprasza na przegląd podczas Dni Wasilkowa (przy wjeździe na stadion miejski). Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy Osram i NRF.

   czytaj więcej >
  • 10 maja 2017

   Nowa wersja portalu EUROWARSZTAT ONLINE!!

   Zapraszamy do zapoznania się z nową, ulepszoną wersją panelu EUROWARSZTAT ONLINE. To nasz autorski program, który został opracowany aby usprawnić pracę EuroWarsztatów . W ostatnim czasie pracowaliśmy nad poprawą funkcjonalności serwisu. Po zalogowaniu do panelu mogą Państwo skorzystać z wielu funkcji.

   czytaj więcej >
  • 9 maja 2017

   Bezpieczne wakacje z RAMOT i C&M z Sosnowca!

   W sobotę 27 maja 2017 – bezpłatny przegląd samochodu! EuroWarsztaty RAMOT i C&M z Sosnowca zapraszają na parking pod Górką Środulską (obok kładki dla pieszych). Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy Philips i KYB.

   czytaj więcej >
  • 27 kwietnia 2017

   Konferencja EuroWarsztat "Kierunki rozwoju motoryzacji"

   21-22 kwietnia w Toruniu sieć EuroWarsztat zorganizowała Konferencję pod hasłem „Kierunki rozwoju motoryzacji”, w której wzięło udział ponad 300 uczestników. Wydarzenie rozpoczęły prelekcje na temat systemów telematycznych oraz zagadnień związanych z samochodem autonomicznym. Po wykładach odbyły się targi z udziałem grupy rekomendowanych dostawców. Specjalnie dla EuroWarsztatów została przygotowana MULTIPROMOCJA , której oferty można było aktywować wyłącznie na stoiskach dostawców. Tematy prelegentów oraz te poruszone przy stoiskach targowych kontynuowane były podczas kuluarowych rozmów na uroczystej kolacji.

   czytaj więcej >
  • 15 grudnia 2016

   Szkolenia techniczne

   Na przełomie listopada i grudnia odbył się cykl bezpłatnych szkoleń dla mechaników z EuroWarsztatów. Specjaliści z kolejnych regionów Polski poszerzali swoją wiedzę z diagnostyki silników benzynowych i diesla oraz metod diagnozowania i czyszczenia filtrów cząstek stałych.

   czytaj więcej >

  Newsletter

  Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu otrzymywania newslettera.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być w każdej chwili cofnięte.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Groupauto Polska Sp. z o.o., z siedzibą Aleje Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1 oraz uśude2 tj. na podstawie wyrażonej zgody w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter) na podany w formularzu rejestracji adres email.

  PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI