• Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • Dbamy o bezpieczeństwosprawdzaj stan swojego pojazdu w naszych punktach serwisowych
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie

  Nowe tarcze hamulcowe - Bezpieczeństwo przede wszystkim!

  29 października 2019

  Tracze hamulcowe to elementy pojazdu mające wpływ na bezpieczeństwo. Dlatego firma Febi nie dopuszcza żadnych kompromisów w zakresie jakości. Prowadzone przez nas kompleksowe badania materiałów oraz ich struktury pozwalają na wybór optymalnego surowca odlewniczego, a tym samym zapewniają najwyższą skuteczność hamowania, bezpieczeństwo eksploatacji oraz wysoką trwałość.

  Nowością w ofercie jest przeznaczona do pojazdów marki DAF tarcza hamulcowa febi 104292.

  Specjalna konstrukcja tarczy hamulcowej zapewnia lepsze odprowadzanie ciepła oraz mniejsze naprężenia materiałowe. Część oryginalna oraz produkty konkurencyjne często zawierają wiele elementów mocujących, takich jak spinki i klamerki montażowe lub inne. Duża ilość elementów dodatkowych wymaga większego nakładu pracy i komplikuje wymianę tarczy hamulcowej. Mając na celu szybki i bezproblemowy montaż  w przypadku certyfikowanej według ECE R90 tarczy hamulcowej, zrezygnowano z licznych elementów dodatkowych. Tarcza hamulcowa jest po prostu wsuwana na wieloklin, a następnie dokręcana do piasty przy pomocy dziesięciu dołączonych śrub. Łatwiej nie można.

   

  >>>Znajdź najbliższy serwis EuroWarsztat, który oferuje markowe tarcze hamulcowe<<<

  Newsletter

  Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu otrzymywania newslettera.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być w każdej chwili cofnięte.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Groupauto Polska Sp. z o.o., z siedzibą Aleje Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1 oraz uśude2 tj. na podstawie wyrażonej zgody w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter) na podany w formularzu rejestracji adres email.

  PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI