• Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • Dbamy o bezpieczeństwosprawdzaj stan swojego pojazdu w naszych punktach serwisowych
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie

  W jaki sposób mogę korzystać z klimatyzacji w najbardziej skuteczny sposób latem i zimą?

  28 lipca 2019

  W lecie: samochód w pełnym nasłonecznieniu przy temperaturze zewnętrznej 300C potrafi się nagrzać we wnętrzu do 500C i więcej. Prosty zabieg otwarcia drzwi i okien spowoduje duży spadek temperatury bez używania klimatyzacji. Następnie włączamy klimatyzację z połączoną recylkulacją powietrza.

  W zimie: zaleca się, aby uruchamiać klimatyzację a wentylację przełączyć na tryb recyrkulacji przez kilka godzin w miesiącu co będzie powodowało prawidłowe smarowanie układu i transport wilgoci z olejem do osuszacza.

  Obecnie klimatyzacje samochodowe włączają się w większości przypadków automatycznie przy rozmrażaniu i odparowaniu wilgoci z szyby przedniej i wnętrza pojazdu.

   

  Sprawdź układ klimatyzacji w najbliższym EuroWarsztacie

  >>>>>>>www.eurowarsztat.pl/mapa-warsztatow

  Newsletter

  Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu otrzymywania newslettera.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być w każdej chwili cofnięte.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Groupauto Polska Sp. z o.o., z siedzibą Aleje Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1 oraz uśude2 tj. na podstawie wyrażonej zgody w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter) na podany w formularzu rejestracji adres email.

  PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI