• EUROWARSZTAT i DELPHI sponsorami programów w TVN Turbo
 • EuroWarsztat i Philipssponsorami programów w TVN Turbo
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 250 w Polsce, prawie 6 tys. na Świecie
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 250 w Polsce, prawie 6 tys. na Świecie
 • Dbamy o bezpieczeństwosprawdzaj stan swojego pojazdu w naszych punktach serwisowych

  Mechanicy samochodowi Zamość

  Usterki i awarie zdarzają się zawsze - i nie ma tutaj znaczenia, jak bardzo dbamy o nasz pojazd. Dlatego tak istotne jest, aby doskonale zdawać sobie sprawę, gdzie należy szukać pomocy, nawet podczas tych nagłych awarii. Nasz auto serwis Zamość można znaleźć w różnych lokalizacjach - zadbaliśmy, aby dojazd do niego pozostał łatwy i nie przysparzał nikomu żadnych trudności.

  Każdy auto mechanik Zamość z naszego serwisu sprawnie, a zarazem dokładnie obsłuży zarówno Ciebie, jak i Twój samochód. Po wstępnej rozmowie z doradcą serwisowym na temat zachowania pojazdu, zostanie przeprowadzona profesjonalna diagnostyka, umożliwiająca weryfikację nie tylko, która część nie funkcjonuje prawidłowo, ale również co jest tego przyczyną. W zależności od zakresu i złożoności uszkodzenia, usuwanie awarii lub usterki odbędzie się niezwłocznie bądź po sprowadzeniu odpowiednich części. Właściciel będzie na bieżąco informowany o wszelkich postępach, a także dodatkowych czynnościach, jakie będą musiały zostać wykonane.

  Naprawa auta Zamość przebiega solidnie, w wyznaczonym wcześniej terminie, o ile w trakcie prowadzonych prac nie pojawią się dodatkowe ustalenia pomiędzy serwisem a właścicielem. Zapraszamy do skorzystania z poniższej wyszukiwarki warsztatów w celu znalezienia tego właśnie w Twojej okolicy. W razie jakichkolwiek problemów służymy również rzetelną konsultacją telefoniczną, pomagając zidentyfikować najbliższy serwis.

  • AUTO - BART

   Błonie 1D, 22-400 Zamość
   tel. 514 739 878

  Newsletter

  Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najważniejsze informacje o promocjach i nowościach.

  Zapoznaj się z polityką prywatności