• Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • Dbamy o bezpieczeństwosprawdzaj stan swojego pojazdu w naszych punktach serwisowych
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie

  Mechanicy samochodowi Zamość

  Usterki i awarie zdarzają się zawsze - i nie ma tutaj znaczenia, jak bardzo dbamy o nasz pojazd. Dlatego tak istotne jest, aby doskonale zdawać sobie sprawę, gdzie należy szukać pomocy, nawet podczas tych nagłych awarii. Nasz auto serwis Zamość można znaleźć w różnych lokalizacjach - zadbaliśmy, aby dojazd do niego pozostał łatwy i nie przysparzał nikomu żadnych trudności.

  Każdy auto mechanik Zamość z naszego serwisu sprawnie, a zarazem dokładnie obsłuży zarówno Ciebie, jak i Twój samochód. Po wstępnej rozmowie z doradcą serwisowym na temat zachowania pojazdu, zostanie przeprowadzona profesjonalna diagnostyka, umożliwiająca weryfikację nie tylko, która część nie funkcjonuje prawidłowo, ale również co jest tego przyczyną. W zależności od zakresu i złożoności uszkodzenia, usuwanie awarii lub usterki odbędzie się niezwłocznie bądź po sprowadzeniu odpowiednich części. Właściciel będzie na bieżąco informowany o wszelkich postępach, a także dodatkowych czynnościach, jakie będą musiały zostać wykonane.

  Naprawa auta Zamość przebiega solidnie, w wyznaczonym wcześniej terminie, o ile w trakcie prowadzonych prac nie pojawią się dodatkowe ustalenia pomiędzy serwisem a właścicielem. Zapraszamy do skorzystania z poniższej wyszukiwarki warsztatów w celu znalezienia tego właśnie w Twojej okolicy. W razie jakichkolwiek problemów służymy również rzetelną konsultacją telefoniczną, pomagając zidentyfikować najbliższy serwis.

  Newsletter

  Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu otrzymywania newslettera.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być w każdej chwili cofnięte.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Groupauto Polska Sp. z o.o., z siedzibą Aleje Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1 oraz uśude2 tj. na podstawie wyrażonej zgody w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter) na podany w formularzu rejestracji adres email.

  PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI