• Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • Dbamy o bezpieczeństwosprawdzaj stan swojego pojazdu w naszych punktach serwisowych

  Wydarzenia

  • 25 czerwca 2019

   Bezpłatna kontrola stanu technicznego samochodu w Krakowie

   Lato za kierownicą to pora na przygotowanie auta w dalekie, wakacyjne trasy. Aby uniknąć przykrych niespodzianek, EuroWarsztat Sikorscy zachęca do udziału w bezpłatnej akcji! Już w sobotę 6 lipca zapraszamy miejscowych kierowców na parking przy centrum handlowym M1 przy Alei Pokoju 67 w Krakowie.

   czytaj więcej >
  • 23 maja 2019

   Bezpłatny przegląd auta w Strzelnie

   Troska o bezpieczeństwo na drogach jest dla nas priorytetem. Zwłaszcza, gdy został zaplanowany, daleki wyjazd wakacyjny. Dlatego zapraszamy już 15 czerwca do Strzelna na bezpłatny przegląd techniczny samochodu. Regularna kontrola pojazdu zwiększa świadomość, jaki jest faktyczny stan auta. Nie tylko pomoże wcześniej odkryć ewentualne usterki, ale również podniesie komfort jazdy. Wystarczy przyjechać na parking Rynku w Strzelnie w godzinach 10:00 – 14:00 i zgłosić chęć sprawdzenia przez fachowców swojego samochodu.

   czytaj więcej >
  • 16 maja 2019

   Bezpłatny przegląd aut w Oławie

   25 maja od godz 11 zapraszamy do Oławy na parking marketu Majster (ul. Kutrowskiego 68), gdzie będą mogli Państwo skorzystać z bezpłatnego przeglądu auta! Na hasło "Jedź bezpiecznie z EuroWarsztatem” otrzymasz gratis!!!

   czytaj więcej >
  • 9 maja 2019

   Bezpłatne badanie techniczne w Ozorkowie

   Przyjedź na badanie stanu technicznego swojego pojazdu! 18 maja 2019 od 9:00 do 13:00 w Ozorkowie przy ul. Starzyńskiego 2 na placu targowym!

   czytaj więcej >
  • 17 października 2018

   Bezpłatne badania pojazdów w Brzezinach k. Łodzi

   EUROWARSZTAT – DAMISS zaprasza 27 października 2018 od godz. 9:00 na badanie stanu technicznego pojazdów w Brzezinach przy ul.Kościuszki 9 na parkingu Biedronki. Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy OSRAM i NRF

   czytaj więcej >
  • 8 października 2018

   Bezpłatne przeglądy auta w Toruniu

   Zapraszamy na bezpłatny przegląd auta do Centrum Kometa w Toruniu! Na hasło "Jedź bezpiecznie z EuroWarsztatem” otrzymasz gratis latarkę lub kubek termiczny!!! *

   czytaj więcej >
  • 28 września 2018

   Bezpłatne badania pojazdów w Ozorkowie k/Łodzi

   EUROWARSZTAT – BANO WYDERKA zaprasza 6 pażdziernika 2018 od 10:00 do 14:00 na badanie stanu technicznego pojazdu w Ozorkowie przy ul. Starzyńskiego 2. Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy OSRAM, NRF i CENTRA.

   czytaj więcej >
  • 10 sierpnia 2018

   Bezpłatne badanie pojazdów w Strzelnie

   EuroWarsztat OSKP Strzelno zaprasza 25 sierpnia 2018 w godz. 11:00 - 15:00 na badanie stanu technicznego pojazdu na boisko przy Stadionie Miejskim. Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy OSRAM, NRF i CENTRA.

   czytaj więcej >
  • 6 czerwca 2018

   Bezpłatne przeglądy auta w Bygdoszczy

   EuroWarsztat MOTOARTO z Bydgoszczy zaprasza 16 czerwca 2018 w godz. 13:00 - 21:00 na badanie stanu technicznego pojazdu na Stadionie Gwiazda (ul. Nakielska 84) Na hasło "Jedź bezpiecznie z EuroWarsztatem” otrzymasz gratis!

   czytaj więcej >
  • 25 maja 2018

   Bezpłatny przegląd auta w Sosnowcu

   Zapraszamy na bezpłatny przegląd auta w Sosnowcu! Na hasło "Jedź bezpiecznie z EuroWarsztatem” otrzymasz gratis latarkę lub kubek termiczny!!! *

   czytaj więcej >

  Newsletter

  Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu otrzymywania newslettera.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być w każdej chwili cofnięte.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Groupauto Polska Sp. z o.o., z siedzibą Aleje Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1 oraz uśude2 tj. na podstawie wyrażonej zgody w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter) na podany w formularzu rejestracji adres email.

  PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI