• Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 250 w Polsce, prawie 6 tys. na Świecie
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 250 w Polsce, prawie 6 tys. na Świecie
 • Dbamy o bezpieczeństwosprawdzaj stan swojego pojazdu w naszych punktach serwisowych

  Wydarzenia

  • 24 kwietnia 2018

   Przeglądy aut w Świnoujściu

   EuroWarsztat CARBUX ze Świnoujścia zaprasza 28 kwietnia 2018 na bezpłatny przegląd auta przed długim weekendem. Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy OSRAM i NRF. Na hasło „Dbamy o Twoje bezpieczeństwo” otrzymasz gratis kubek termiczny lub latarkę!!! *

   czytaj więcej >
  • 16 kwietnia 2018

   Bezpłatny przegląd samochodu w Szczecinie

   25 kwietnia 2018 r w godz. 09:00 – 14:00. Eurowarsztat GM AUTO zapraszana teren Zespołu Szkół Rzemieślniczych w Szczecinie przy ul.Chmielewskiego 19. Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy OSRAM i NRF.

   czytaj więcej >
  • 16 listopada 2017

   EuroWarsztat OSKP Rosiak z najwyższym wynikiem w konkursie BEZPIECZNY WARSZTAT!!!

   Serwisy zrzeszone w sieci Eurowarsztat znalazły się w wąskim gronie laureatów trzeciej edycji konkursu BEZPIECZNY WARSZTAT zorganizowanym przez Stowarzyszenie Dystrybutorów Motoryzacyjny i we współpracy z Dekra Polska. W kategorii DUŻY WARSZTAT pierwsze miejsce zajęła Okręgowa Stacja Obsługi Pojazdów Henryk Rosiak z Pobiedzisk spełniając 94,7% kryteriów konkursu. Wyróżnienie w kategorii ŚREDNI WARSZTAT otrzymał serwis Telgum Monika Telej z Iławy również z bardzo dobrym wynikiem 79,8%.

   czytaj więcej >
  • 10 października 2017

   Bezpłatne przeglądy w Wejherowie

   Zapraszamy na bezpłatne badanie stanu technicznego samochodu! Dnia 21 października w Wejherowie w godz. 10 - 16 na parkingu Centrum Handlowe Kaszuby EuroWarsztat AP CARS będzie sprawdzać stan amortyzatorów, akumulatora, oświetlenia, wycieraczek, płynów hamulcowych i chłodniczych. Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy OSRAM, NFR, EXIDE i CENTRA..

   czytaj więcej >
  • 2 października 2017

   Bezpłatne przeglądy w Gdyni

   W niedzielę 8 października 2017 – bezpłatny przegląd samochodu! EuroWarsztat AUTOFIT z Gdyni zaprasza na parking przy Tesco Gdynia Karwiny (ul. Nowowiczlińska 35) w godzinach 11-16. Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy Philips i NRF.

   czytaj więcej >
  • 6 września 2017

   Bezpłatne badanie stanu technicznego samochodu

   Zapraszamy na bezpłatne badanie stanu technicznego samochodu! Dnia 16 września w Elblągu od godz. 10 na terenie Giełdy Elbląskiej ul. Grunwaldzka 2 EuroWarsztat Auto Tom będzie sprawdzać stan akumulatora, oświetlenia, wycieraczek, płynów hamulcowych i chłodniczych. Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy OSRAM i NFR.

   czytaj więcej >
  • 11 sierpnia 2017

   Bezpłatne przeglądy aut w Strzelnie

   OSKP Strzelno zaprasza 26.08.2017 na BEZPŁATNE badanie stanu technicznego pojazdu. Na Rynku – parking, w Strzelnie w godz. 10-15 sprawdzimy stan oświetlenia, akumulatora, opon, sprawność spryskiwaczy, oleju w silniku. Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy OSRAM i VALEO.

   czytaj więcej >
  • 25 lipca 2017

   Bezpłatny przegląd auta z ANET-POL

   W sobotę 29 lipca 2017 – bezpłatny przegląd samochodu! EuroWarsztat ANET-POL zaprasza na parking Kaufland w Myszkowie. Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy PHILIPS, KYB i VALEO.

   czytaj więcej >
  • 27 czerwca 2017

   Bezpłatne przeglądy auta w Bygdoszczy

   EuroWarsztat MOTOARTO z Bydgoszczy zaprasza 1 lipca na badanie stanu technicznego pojazdu. Na Stadionie Gwiazda (ul. Nakielska 84) w godzinach 10:00 - 18:00 kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić stan oświetlenie, płyn hamulcowy i chłodniczy, akumulatorów oraz wycieraczek.

   czytaj więcej >
  • 29 maja 2017

   IV edycja "DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO"

   EuroWarsztat DAMIKO zaprasza na IV edycję "DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO" 10 czerwca 2017 w godz. 11:00-17:00 na rynku w Liszkach k/Krakowa Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy Osram, NRF i KYB.

   czytaj więcej >

  Newsletter

  Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najważniejsze informacje o promocjach i nowościach.

  Zapoznaj się z polityką prywatności