Wydarzenia

 • 16 listopada 2017

  EuroWarsztat OSKP Rosiak z najwyższym wynikiem w konkursie BEZPIECZNY WARSZTAT!!!

  Serwisy zrzeszone w sieci Eurowarsztat znalazły się w wąskim gronie laureatów trzeciej edycji konkursu BEZPIECZNY WARSZTAT zorganizowanym przez Stowarzyszenie Dystrybutorów Motoryzacyjny i we współpracy z Dekra Polska. W kategorii DUŻY WARSZTAT pierwsze miejsce zajęła Okręgowa Stacja Obsługi Pojazdów Henryk Rosiak z Pobiedzisk spełniając 94,7% kryteriów konkursu. Wyróżnienie w kategorii ŚREDNI WARSZTAT otrzymał serwis Telgum Monika Telej z Iławy również z bardzo dobrym wynikiem 79,8%.

  czytaj więcej >
 • 10 października 2017

  Bezpłatne przeglądy w Wejherowie

  Zapraszamy na bezpłatne badanie stanu technicznego samochodu! Dnia 21 października w Wejherowie w godz. 10 - 16 na parkingu Centrum Handlowe Kaszuby EuroWarsztat AP CARS będzie sprawdzać stan amortyzatorów, akumulatora, oświetlenia, wycieraczek, płynów hamulcowych i chłodniczych. Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy OSRAM, NFR, EXIDE i CENTRA..

  czytaj więcej >
 • 2 października 2017

  Bezpłatne przeglądy w Gdyni

  W niedzielę 8 października 2017 – bezpłatny przegląd samochodu! EuroWarsztat AUTOFIT z Gdyni zaprasza na parking przy Tesco Gdynia Karwiny (ul. Nowowiczlińska 35) w godzinach 11-16. Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy Philips i NRF.

  czytaj więcej >
 • 6 września 2017

  Bezpłatne badanie stanu technicznego samochodu

  Zapraszamy na bezpłatne badanie stanu technicznego samochodu! Dnia 16 września w Elblągu od godz. 10 na terenie Giełdy Elbląskiej ul. Grunwaldzka 2 EuroWarsztat Auto Tom będzie sprawdzać stan akumulatora, oświetlenia, wycieraczek, płynów hamulcowych i chłodniczych. Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy OSRAM i NFR.

  czytaj więcej >
 • 11 sierpnia 2017

  Bezpłatne przeglądy aut w Strzelnie

  OSKP Strzelno zaprasza 26.08.2017 na BEZPŁATNE badanie stanu technicznego pojazdu. Na Rynku – parking, w Strzelnie w godz. 10-15 sprawdzimy stan oświetlenia, akumulatora, opon, sprawność spryskiwaczy, oleju w silniku. Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy OSRAM i VALEO.

  czytaj więcej >
 • 25 lipca 2017

  Bezpłatny przegląd auta z ANET-POL

  W sobotę 29 lipca 2017 – bezpłatny przegląd samochodu! EuroWarsztat ANET-POL zaprasza na parking Kaufland w Myszkowie. Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy PHILIPS, KYB i VALEO.

  czytaj więcej >
 • 27 czerwca 2017

  Bezpłatne przeglądy auta w Bygdoszczy

  EuroWarsztat MOTOARTO z Bydgoszczy zaprasza 1 lipca na badanie stanu technicznego pojazdu. Na Stadionie Gwiazda (ul. Nakielska 84) w godzinach 10:00 - 18:00 kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić stan oświetlenie, płyn hamulcowy i chłodniczy, akumulatorów oraz wycieraczek.

  czytaj więcej >
 • 29 maja 2017

  IV edycja "DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO"

  EuroWarsztat DAMIKO zaprasza na IV edycję "DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO" 10 czerwca 2017 w godz. 11:00-17:00 na rynku w Liszkach k/Krakowa Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy Osram, NRF i KYB.

  czytaj więcej >
 • 23 maja 2017

  Bezpłatny przegląd auta z Borsucza Serwis

  W sobotę 3 czerwca 2017 – bezpłatny przegląd samochodu! EuroWarsztat Borsucza Serwis z Wasilkowa zaprasza na przegląd podczas Dni Wasilkowa (przy wjeździe na stadion miejski). Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy Osram i NRF.

  czytaj więcej >
 • 9 maja 2017

  Bezpieczne wakacje z RAMOT i C&M z Sosnowca!

  W sobotę 27 maja 2017 – bezpłatny przegląd samochodu! EuroWarsztaty RAMOT i C&M z Sosnowca zapraszają na parking pod Górką Środulską (obok kładki dla pieszych). Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy Philips i KYB.

  czytaj więcej >

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najważniejsze informacje o promocjach i nowościach.

Zapoznaj się z polityką prywatności