Wydarzenia

 • 14 września 2017

  Bezpłatne przeglądy aut w Ozorkowie k/Łodzi

  EUROWARSZTAT – BANO WYDERKA zaprasza 23 września 2017 od 10:00 do 15:00 na badanie stanu technicznego na parkingu Intermarche w Ozorkowie (ul. Lotnicza 5). Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy OSRAM i NRF.

  czytaj więcej >
 • 6 września 2017

  Bezpłatne badanie stanu technicznego samochodu

  Zapraszamy na bezpłatne badanie stanu technicznego samochodu! Dnia 16 września w Elblągu od godz. 10 na terenie Giełdy Elbląskiej ul. Grunwaldzka 2 EuroWarsztat Auto Tom będzie sprawdzać stan akumulatora, oświetlenia, wycieraczek, płynów hamulcowych i chłodniczych. Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy OSRAM i NFR.

  czytaj więcej >
 • 11 sierpnia 2017

  Bezpłatne przeglądy aut w Strzelnie

  OSKP Strzelno zaprasza 26.08.2017 na BEZPŁATNE badanie stanu technicznego pojazdu. Na Rynku – parking, w Strzelnie w godz. 10-15 sprawdzimy stan oświetlenia, akumulatora, opon, sprawność spryskiwaczy, oleju w silniku. Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy OSRAM i VALEO.

  czytaj więcej >
 • 25 lipca 2017

  Bezpłatny przegląd auta z ANET-POL

  W sobotę 29 lipca 2017 – bezpłatny przegląd samochodu! EuroWarsztat ANET-POL zaprasza na parking Kaufland w Myszkowie. Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy PHILIPS, KYB i VALEO.

  czytaj więcej >
 • 27 czerwca 2017

  Bezpłatne przeglądy auta w Bygdoszczy

  EuroWarsztat MOTOARTO z Bydgoszczy zaprasza 1 lipca na badanie stanu technicznego pojazdu. Na Stadionie Gwiazda (ul. Nakielska 84) w godzinach 10:00 - 18:00 kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić stan oświetlenie, płyn hamulcowy i chłodniczy, akumulatorów oraz wycieraczek.

  czytaj więcej >
 • 29 maja 2017

  IV edycja "DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO"

  EuroWarsztat DAMIKO zaprasza na IV edycję "DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO" 10 czerwca 2017 w godz. 11:00-17:00 na rynku w Liszkach k/Krakowa Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy Osram, NRF i KYB.

  czytaj więcej >
 • 23 maja 2017

  Bezpłatny przegląd auta z Borsucza Serwis

  W sobotę 3 czerwca 2017 – bezpłatny przegląd samochodu! EuroWarsztat Borsucza Serwis z Wasilkowa zaprasza na przegląd podczas Dni Wasilkowa (przy wjeździe na stadion miejski). Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy Osram i NRF.

  czytaj więcej >
 • 9 maja 2017

  Bezpieczne wakacje z RAMOT i C&M z Sosnowca!

  W sobotę 27 maja 2017 – bezpłatny przegląd samochodu! EuroWarsztaty RAMOT i C&M z Sosnowca zapraszają na parking pod Górką Środulską (obok kładki dla pieszych). Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy Philips i KYB.

  czytaj więcej >
 • 7 października 2016

  BEZPŁATNY PRZEGLĄD SAMOCHODU przed zimą!

  BEZPŁATNY PRZEGLĄD SAMOCHODU przed zimą 7 października zorganizował EuroWarsztat TELGUM. Na parkingu Bricomarche kierowcy będą mogli sprawdzić stan akumulatorów, opon, wycieraczek, hamulców, płynów eksploatacyjnych oraz oświetlenia. Współorganizatorami akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firma Osram.

  czytaj więcej >
 • 7 września 2016

  Bezpłatne badania pojazdów w Gdańsku

  EuroWarsztat Maxi-Wicz zaprasza 17 września na badanie stanu technicznego pojazdu. Na parkingu PRAKTIKERA w Gdańsku przy ulicy Kołobrzeskiej 26 kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić stan amortyzatorów, akumulatora, płynów eksploatacyjnych oraz oświetlenia. Współorganizatorami akcji są firmy OSRAM oraz EXIDE.

  czytaj więcej >

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najważniejsze informacje o promocjach i nowościach.

Zapoznaj się z polityką prywatności