• Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • Dbamy o bezpieczeństwosprawdzaj stan swojego pojazdu w naszych punktach serwisowych
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie

  Wydarzenia

  • 21 sierpnia 2019

   Poznaj stan techniczny swojego auta!

   Uwaga Kierowcy! Sieć EuroWarsztat i serwis MOTOZBYT zaprasza wszystkich zainteresowanych i nie pewnych kondycji swojego samochodu kierowców, na darmowy przegląd auta w sobotę 31 sierpnia do Zambrowa, ul. Mazowiecka 2 (Stacja autobusowa.

   czytaj więcej >
  • 13 sierpnia 2019

   Bezpłatne badania pojazdów w Gościcinie k.Wejherowa

   EUROWARSZTAT – AUTO CENTRUM GOŚCICINO zaprasza 17 SIERPNIA 2019 od 13 na badanie stanu technicznego pojazdu w ARTPARKU w Bolszewie . Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy OSRAM i NRF.

   czytaj więcej >
  • 1 lipca 2019

   Bezpłatny przegląd Twojego auta!

   27 lipca 2019 (sobota) - piknik motoryzacyjny w Szczytnie odwiedzi ekipa EuroWarsztat, aby udzielić miejscowym kierowcom informacji na temat kondycji ich pojazdów. Specjaliści z AP Auto Serwis udzielą fachowych porad oraz bezpłatnie sprawdzą stan Twojego auta! Sprawdzić samochód będzie można w godzinach 11:00 – 15:00, przy ul. Piłsudskiego 30 (wjazd w głąb placu za stacją Shell Szczytno).

   czytaj więcej >
  • 28 czerwca 2019

   Bezpłatne badanie auta w Boszkowo Letnisko

   Wybierasz się na wcześniej zaplanowany urlop? Czeka Cię wakacyjna trasa samochodem? Przygotuj się do niej razem z EuroWarsztatem. Już 13 lipca skorzystaj z możliwości darmowego sprawdzenia stanu technicznego pojazdu! Eksperci z EuroWarsztat Euro Car zajmą się Twoim autem, udzielą porad i bezpłatnie przeprowadzą badanie.

   czytaj więcej >
  • 25 czerwca 2019

   Bezpłatna kontrola stanu technicznego samochodu w Krakowie

   Lato za kierownicą to pora na przygotowanie auta w dalekie, wakacyjne trasy. Aby uniknąć przykrych niespodzianek, EuroWarsztat Sikorscy zachęca do udziału w bezpłatnej akcji! Już w sobotę 6 lipca zapraszamy miejscowych kierowców na parking przy centrum handlowym M1 przy Alei Pokoju 67 w Krakowie.

   czytaj więcej >
  • 23 maja 2019

   Bezpłatny przegląd auta w Strzelnie

   Troska o bezpieczeństwo na drogach jest dla nas priorytetem. Zwłaszcza, gdy został zaplanowany, daleki wyjazd wakacyjny. Dlatego zapraszamy już 15 czerwca do Strzelna na bezpłatny przegląd techniczny samochodu. Regularna kontrola pojazdu zwiększa świadomość, jaki jest faktyczny stan auta. Nie tylko pomoże wcześniej odkryć ewentualne usterki, ale również podniesie komfort jazdy. Wystarczy przyjechać na parking Rynku w Strzelnie w godzinach 10:00 – 14:00 i zgłosić chęć sprawdzenia przez fachowców swojego samochodu.

   czytaj więcej >
  • 16 maja 2019

   Bezpłatny przegląd aut w Oławie

   25 maja od godz 11 zapraszamy do Oławy na parking marketu Majster (ul. Kutrowskiego 68), gdzie będą mogli Państwo skorzystać z bezpłatnego przeglądu auta! Na hasło "Jedź bezpiecznie z EuroWarsztatem” otrzymasz gratis!!!

   czytaj więcej >
  • 9 maja 2019

   Bezpłatne badanie techniczne w Ozorkowie

   Przyjedź na badanie stanu technicznego swojego pojazdu! 18 maja 2019 od 9:00 do 13:00 w Ozorkowie przy ul. Starzyńskiego 2 na placu targowym!

   czytaj więcej >
  • 17 października 2018

   Bezpłatne badania pojazdów w Brzezinach k. Łodzi

   EUROWARSZTAT – DAMISS zaprasza 27 października 2018 od godz. 9:00 na badanie stanu technicznego pojazdów w Brzezinach przy ul.Kościuszki 9 na parkingu Biedronki. Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy OSRAM i NRF

   czytaj więcej >
  • 8 października 2018

   Bezpłatne przeglądy auta w Toruniu

   Zapraszamy na bezpłatny przegląd auta do Centrum Kometa w Toruniu! Na hasło "Jedź bezpiecznie z EuroWarsztatem” otrzymasz gratis latarkę lub kubek termiczny!!! *

   czytaj więcej >

  Newsletter

  Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu otrzymywania newslettera.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być w każdej chwili cofnięte.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Groupauto Polska Sp. z o.o., z siedzibą Aleje Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1 oraz uśude2 tj. na podstawie wyrażonej zgody w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter) na podany w formularzu rejestracji adres email.

  PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI