• EUROWARSZTAT i DELPHI sponsorami programów w TVN Turbo
 • EuroWarsztat i Philipssponsorami programów w TVN Turbo
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 250 w Polsce, prawie 6 tys. na Świecie
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 250 w Polsce, prawie 6 tys. na Świecie
 • Dbamy o bezpieczeństwosprawdzaj stan swojego pojazdu w naszych punktach serwisowych

  Warto wiedzieć

  • 15 października 2018

   Dlaczego warto wymieniać żarówki samochodowe parami?

   Część kierowców uważa zalecenia wymiany żarówki parami za niepotrzebną inwestycję. Jednak stawką w oszczędności kilku złotych może być zdrowie i życie wszystkich uczestników ruchu drogowego.

   czytaj więcej >
  • 25 września 2018

   Bezpieczeństwo na drodze - dlaczego warto sprawdzać, czy oświetlenie jest markowe?

   Zgodnie z badaniami przeprowadzonymi przez Instytut Badawczy ABC Rynek i Opinia, które zostały zlecone przez firmę OSRAM, zostało wykazane, że tylko 9% kierowców potrafi sprawdzić czy żarówki w ich samochodach są oryginalne. A ile osób poświęca czas, aby tego dokonać?...

   czytaj więcej >
  • 6 sierpnia 2018

   Akumulator i upały

   Powrót z wakacji. Na parkingu przy hotelu lub lotnisku czeka samochód. Pakujesz bagaże, przekręcasz kluczyk w stacyjce… I nic. Samochód stoi. Akumulator nie działa. Czy wystarczy kilka dni postoju, żeby się rozładował? Jeśli zostawiłeś go na pełnym słońcu, w piekielnym upale, to tak. Powszechnie uważa się, że najtrudniejszy czas dla akumulatora to sezon zimowy, tymczasem upały szkodzą mu dużo bardziej.

   czytaj więcej >
  • 9 marca 2015

   Zanim kupisz używane opony – uważaj!

   Wiosna to dla wielu kierowców sezon zakupu opon. Niestety – ze względu na ograniczone budżety wiele osób rozważa zakup ogumienia używanego. Naszym zdaniem nie ma to ekonomicznego uzasadnienia, ponieważ opona używana, choć tańsza , ma znacznie mniejszą wytrzymałość niż opona nowa – zazwyczaj wytrzymuje zaledwie sezon, podczas gdy nowa – przynajmniej dwa – trzy sezony. Zakup używanych opon oznacza nie tylko problemy z przyczepnością, ale także ryzyko wystrzału opony lub problemy z jej wyważeniem.

   czytaj więcej >
  • 14 stycznia 2015

   Wymiana przewodów hamulcowych - Zanim pękną

   Z wymianą przewodów hamulcowych nie trzeba czekać na ostrzeżenie diagnosty. Praktycznie wszyscy producenci samochodów zalecają ich profilaktyczną wymianę, co 5 – 7 lat.

   czytaj więcej >
  • 31 grudnia 2014

   Świece żarowe - Kiedy robi się zimno

   Chłodne poranki bezlitośnie weryfikują stan każdego samochodu. W sposób szczególny obciążone są wszystkie elementy odpowiedzialne za poranny rozruch. Jednym z nich są świece żarowe.

   czytaj więcej >

  Newsletter

  Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najważniejsze informacje o promocjach i nowościach.

  Zapoznaj się z polityką prywatności