• EUROWARSZTAT i DELPHI sponsorami programów w TVN Turbo
 • EuroWarsztat i Philipssponsorami programów w TVN Turbo
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 250 w Polsce, prawie 6 tys. na Świecie
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 250 w Polsce, prawie 6 tys. na Świecie
 • Dbamy o bezpieczeństwosprawdzaj stan swojego pojazdu w naszych punktach serwisowych

  Promocje

  • 5 grudnia 2017

   Odbierz prezent w EuroWarsztacie!

   Zbliżają się Święta i jak co roku mamy do rozdania prezenty! Upominki trafią do klientów, którzy odwiedzą serwisy EuroWarsztat! Promocja w wybranych EuroWarsztatach trwa do wyczerpania zapasów.

   czytaj więcej >
  • 10 października 2017

   Bezpłatne przeglądy w Wejherowie

   Zapraszamy na bezpłatne badanie stanu technicznego samochodu! Dnia 21 października w Wejherowie w godz. 10 - 16 na parkingu Centrum Handlowe Kaszuby EuroWarsztat AP CARS będzie sprawdzać stan amortyzatorów, akumulatora, oświetlenia, wycieraczek, płynów hamulcowych i chłodniczych. Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy OSRAM, NFR, EXIDE i CENTRA..

   czytaj więcej >
  • 2 października 2017

   Bezpłatne przeglądy w Gdyni

   W niedzielę 8 października 2017 – bezpłatny przegląd samochodu! EuroWarsztat AUTOFIT z Gdyni zaprasza na parking przy Tesco Gdynia Karwiny (ul. Nowowiczlińska 35) w godzinach 11-16. Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy Philips i NRF.

   czytaj więcej >
  • 14 września 2017

   Bezpłatne przeglądy aut w Ozorkowie k/Łodzi

   EUROWARSZTAT – BANO WYDERKA zaprasza 23 września 2017 od 10:00 do 15:00 na badanie stanu technicznego na parkingu Intermarche w Ozorkowie (ul. Lotnicza 5). Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy OSRAM i NRF.

   czytaj więcej >
  • 6 września 2017

   Bezpłatne badanie stanu technicznego samochodu

   Zapraszamy na bezpłatne badanie stanu technicznego samochodu! Dnia 16 września w Elblągu od godz. 10 na terenie Giełdy Elbląskiej ul. Grunwaldzka 2 EuroWarsztat Auto Tom będzie sprawdzać stan akumulatora, oświetlenia, wycieraczek, płynów hamulcowych i chłodniczych. Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy OSRAM i NFR.

   czytaj więcej >
  • 11 sierpnia 2017

   Bezpłatne przeglądy aut w Strzelnie

   OSKP Strzelno zaprasza 26.08.2017 na BEZPŁATNE badanie stanu technicznego pojazdu. Na Rynku – parking, w Strzelnie w godz. 10-15 sprawdzimy stan oświetlenia, akumulatora, opon, sprawność spryskiwaczy, oleju w silniku. Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy OSRAM i VALEO.

   czytaj więcej >
  • 25 lipca 2017

   Bezpłatny przegląd auta z ANET-POL

   W sobotę 29 lipca 2017 – bezpłatny przegląd samochodu! EuroWarsztat ANET-POL zaprasza na parking Kaufland w Myszkowie. Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy PHILIPS, KYB i VALEO.

   czytaj więcej >
  • 27 czerwca 2017

   Bezpłatne przeglądy auta w Bygdoszczy

   EuroWarsztat MOTOARTO z Bydgoszczy zaprasza 1 lipca na badanie stanu technicznego pojazdu. Na Stadionie Gwiazda (ul. Nakielska 84) w godzinach 10:00 - 18:00 kierowcy będą mogli bezpłatnie sprawdzić stan oświetlenie, płyn hamulcowy i chłodniczy, akumulatorów oraz wycieraczek.

   czytaj więcej >
  • 29 maja 2017

   IV edycja "DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO"

   EuroWarsztat DAMIKO zaprasza na IV edycję "DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO" 10 czerwca 2017 w godz. 11:00-17:00 na rynku w Liszkach k/Krakowa Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy Osram, NRF i KYB.

   czytaj więcej >
  • 23 maja 2017

   Bezpłatny przegląd auta z Borsucza Serwis

   W sobotę 3 czerwca 2017 – bezpłatny przegląd samochodu! EuroWarsztat Borsucza Serwis z Wasilkowa zaprasza na przegląd podczas Dni Wasilkowa (przy wjeździe na stadion miejski). Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy Osram i NRF.

   czytaj więcej >

  Newsletter

  Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najważniejsze informacje o promocjach i nowościach.

  Zapoznaj się z polityką prywatności