Promocje

 • promocja zakończona7 grudnia 2016

  PREZENTOBRANIE w EuroWarsztatach!

  Świąteczne prezenty czekają na klientów EuroWarsztatów*! Zapytaj o prezent w swoim EuroWarsztacie!!! *Promocja w wybranych EuroWarsztatch trwa do wyczerpania zapasów.

  czytaj więcej >
 • promocja zakończona29 czerwca 2016

  Wakacje z EuroWarsztatem!

  Zapytaj o ręcznik w swoim EuroWarsztacie!

  czytaj więcej >
 • 23 maja 2016

  Bezpłatne sprawdzanie stanu technicznego pojazdów z Auto-Serwis Pawlik!

  Kolejna akcja bezpłatnego sprawdzania stanu technicznego pojazdów w najbliższą niedzielę 29 maja odbędzie się z EuroWarsztem z Włoszczowy. Auto-Serwis Pawlik zaprasza na przegląd auta i dodatkowe atrakcje! Współorganizatorami akcji są firmy OSRAM oraz FEBI.

  czytaj więcej >
 • 18 maja 2016

  Bezpieczne wakacje z RAMOT i C&M z Sosnowca!

  W weekend 21-22 maja - bezpłatne sprawdzenie stanu technicznego samochodu! Zapraszają EuroWarsztaty: RAMOT i C&M z Sosnowca. Współorganizatorem akcji jest firma OSRAM, jedną z atrakcji będzie koncert w sobotę o 18:00!

  czytaj więcej >
 • promocja zakończona7 grudnia 2015

  PREZENTOBRANIE

  Zapytaj o świąteczny prezent w Twoim EuroWarsztacie!

  czytaj więcej >
 • 21 października 2015

  Bezpłatny przegląd Twojego samochodu!

  EuroWarsztat Moto Ogar zaprasza 24 października 2015 w godz. 10-17 na bezpłatny przegląd samochodu! Mobilny warsztat będzie zlokalizowany w Szczecinie na parkingu przed Centrum Handlowym Atrium Molo.

  czytaj więcej >
 • 12 października 2015

  Bezpłatne badanie stanu technicznego samochodu

  Zapraszamy na bezpłatne badanie stanu technicznego samochodu! W dniu 17 października we Władysławowie k/Ciechanowa od godz. 10 na parkingu CH MARCREDO warsztaty przynależące do sieci EuroWarsztat będą sprawdzać stan amortyzatorów, akumulatora, płynów hamulcowych oraz oświetlenia.

  czytaj więcej >
 • 28 września 2015

  EuroWarsztat Active 2000 - Dni Otwarte

  Zapraszamy na Dni Otwarte serwisu motoryzacyjnego Active 2000, który znajduje się w miejscowości Opacz 3F, zaledwie 5 minut drogi samochodem od Konstancina k/Warszawy. W weekend 3 i 4 października będzie można sprawdzić stan techniczny samochodu (zawieszenie, hamulce, akumulator), wykonać przegląd klimatyzacji, ozonowanie auta i diagnostykę komputerową. Podczas dni otwartych usługi te wykonywane będą bezpłatnie.

  czytaj więcej >
 • 3 września 2015

  Bezpłatne badanie techniczne!

  Już w sobotę 05.09.15 akcja promująca bezpieczeństwo organizowana przez Eurowarsztat Maxi-Wicz. Zapraszamy do Gdańska na Kołobrzeską 26! Wspierają nas KYB oraz OSRAM.

  czytaj więcej >
 • 17 lipca 2015

  Bezpłatny przegląd Twojego samochodu!

  EuroWarsztat Auto Serwis Pawlik 18 lipca 2015 od godz. 10 zaprasza na bezpłatny przegląd samochodu na basenie NEMO we Włoszczowie.

  czytaj więcej >

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najważniejsze informacje o promocjach i nowościach.

Zapoznaj się z polityką prywatności