• Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • Dbamy o bezpieczeństwosprawdzaj stan swojego pojazdu w naszych punktach serwisowych
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie

  Promocje

  • 25 listopada 2019

   Skorzystaj z prezentowej promocji w sieci EuroWarsztat !

   Czas przed świętami i końcem roku to doskonały moment na przegląd auta. Planujesz wyjazd i chcesz czuć się bezpiecznie w drodze na spotkania z rodziną czy ferie z dziećmi? Zapraszamy do EuroWarsztatów tu profesjonalnie zajmiemy się Twoim autem! W okresie zimowym w warsztatach z poniższej listy otrzymasz upominek, uchwyt na telefon oraz notes!

   czytaj więcej >
  • 21 października 2019

   Promocja - czyszczenie układu wtrysku paliwa GRATIS!

   Chcesz zmniejszyć zużycie paliwa swojego auta i ograniczyć emisję szkodliwych substancji? Zauważyłeś ze z Twojego auta wydostaje się ciemny dym? Od 21 października w ramach odpłatnego przeglądu* gratis czyszczenie układu wtrysku paliwa z wykorzystaniem preparatu Liqui Moly linii Pro-line!

   czytaj więcej >
  • 28 maja 2019

   Promocja - ODGRZYBIANIE AUTA GRATIS!

   Chcesz zrobić przegląd auta lub serwis klimatyzacji? Zadbaj o kondycję swojego auta już dziś! Tylko w czerwcu skorzystaj z promocyjnej oferty w sieci Eurowarsztat. W ramach odpłatnego przeglądu skorzystaj z odgrzybiania auta preparatem Klima Fresh firmy Liqui Moly gratis!

   czytaj więcej >
  • 5 grudnia 2018

   PREZENTOBRANIE - zapytaj o prezent w EuroWarsztacie!

   Odbierz prezent w EuroWarsztacie! Zbliżają się święta i jak co roku rozdajemy naszym klientom prezenty! Planujesz wizytę w warsztacie? Chcesz zrobić przegląd przed wyjazdem na święta i ferie? Zapraszamy do EuroWarsztatów! Tu zawodowcy zajmą się Twoim autem!

   czytaj więcej >
  • 17 października 2018

   Bezpłatne badania pojazdów w Brzezinach k. Łodzi

   EUROWARSZTAT – DAMISS zaprasza 27 października 2018 od godz. 9:00 na badanie stanu technicznego pojazdów w Brzezinach przy ul.Kościuszki 9 na parkingu Biedronki. Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy OSRAM i NRF

   czytaj więcej >
  • 8 października 2018

   Bezpłatne przeglądy auta w Toruniu

   Zapraszamy na bezpłatny przegląd auta do Centrum Kometa w Toruniu! Na hasło "Jedź bezpiecznie z EuroWarsztatem” otrzymasz gratis latarkę lub kubek termiczny!!! *

   czytaj więcej >
  • 28 września 2018

   Bezpłatne badania pojazdów w Ozorkowie k/Łodzi

   EUROWARSZTAT – BANO WYDERKA zaprasza 6 pażdziernika 2018 od 10:00 do 14:00 na badanie stanu technicznego pojazdu w Ozorkowie przy ul. Starzyńskiego 2. Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy OSRAM, NRF i CENTRA.

   czytaj więcej >
  • 10 sierpnia 2018

   Bezpłatne badanie pojazdów w Strzelnie

   EuroWarsztat OSKP Strzelno zaprasza 25 sierpnia 2018 w godz. 11:00 - 15:00 na badanie stanu technicznego pojazdu na boisko przy Stadionie Miejskim. Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy OSRAM, NRF i CENTRA.

   czytaj więcej >
  • 25 maja 2018

   Bezpłatny przegląd auta w Sosnowcu

   Zapraszamy na bezpłatny przegląd auta w Sosnowcu! Na hasło "Jedź bezpiecznie z EuroWarsztatem” otrzymasz gratis latarkę lub kubek termiczny!!! *

   czytaj więcej >
  • 5 grudnia 2017

   Odbierz prezent w EuroWarsztacie!

   Zbliżają się Święta i jak co roku mamy do rozdania prezenty! Upominki trafią do klientów, którzy odwiedzą serwisy EuroWarsztat! Promocja w wybranych EuroWarsztatach trwa do wyczerpania zapasów.

   czytaj więcej >

  Newsletter

  Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu otrzymywania newslettera.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być w każdej chwili cofnięte.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Groupauto Polska Sp. z o.o., z siedzibą Aleje Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1 oraz uśude2 tj. na podstawie wyrażonej zgody w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter) na podany w formularzu rejestracji adres email.

  PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI