• Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

  Informacje o sieci

  SIEĆ EUROWARSZTAT

  W połowie 2000 roku firma GROUPAUTO POLSKA, członek międzynarodowej organizacji GROUPAUTO INTERNATIONAL, zapoczątkowała w Polsce działalność sieci  warsztatów samochodowych pod nazwą EUROWARSZTAT. Powstała ona w oparciu o międzynarodowy program, który funkcjonuje w dwudziestu krajach w ponad 5000 serwisach.  Koncepcja sieci to doskonałe połączenie zalet wynikających z funkcjonowania niezależnego warsztatu (np. różnorodność produktów) i wysoki poziom świadczonych usług.

  Polską sieć tworzy ponad 200 niezależnych serwisów samochodowych, które rozumieją potrzebę dostosowywania swojej oferty do rosnących wymagań klientów oraz myślą o pracy opartej na nowoczesnych formach zarządzania i wykwalifikowanym personelu.

  DYSTRYBUTORZY

  GROUPAUTO POLSKA, członek międzynarodowej organizacji GROUPAUTO INTERNATIONAL, jest jednym z trzech największych dystrybutorów motoryzacyjnych w Polsce. Obecnie zrzesza 11 hurtowni motoryzacyjnych reprezentowanych przez 210 punktów sprzedaży.

  Powierzchnia magazynów GROUPAUTO Polska przekracza 130.000 m. Dystrybutorzy współpracują z renomowanymi producentami części i zapewniają stałą dostępność do blisko 300 tys. pozycji asortymentu. Dostępność części oraz niezawodna logistyka gwarantują optymalizację kosztów.

   

  Newsletter

  Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najważniejsze informacje o promocjach i nowościach.

  Zapoznaj się z polityką prywatności