• Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • EuroClubProgram lojalnościowy dla partnerów

  Wydarzenia

  • 19 lutego 2019

   Szkolenia techniczne - diagnostyka i naprawy układów klimatyzacji

   Zapraszamy EuroWarsztaty do wzięcia udziału w szkoleniu „Diagnostyka i naprawy układów klimatyzacji”.

   czytaj więcej >
  • 2 października 2018

   Szkolenie techniczne „Nowoczesne systemy aktywnego wspomagania kierowcy – diagnostyka czujników”

   Ruszył kolejny cykl szkoleń technicznych‼️„Nowoczesne systemy aktywnego wspomagania kierowcy – diagnostyka czujników”. Uczestnicy szkolenia będą mieli możliwość zapoznania się z nowoczesnymi układami bezpieczeństwa czynnego i ich diagnostyką. Zapisz się na szkolenie!

   czytaj więcej >
  • 26 września 2018

   Szkolenie z zarządzania serwisem

   Trwa kolejna edycja szkoleń merytorycznych dla osób zarządzających warsztatami w ramach grupy Eurowarsztat. To kolejny dowód na to, że profesjonalizacja biznesów w branży motoryzacyjnej, postępuje niesamowicie szybko. Reagowanie na bieżącą koniunkturę rynku już nie wystarcza, bo ta może w każdej chwili ulec zmianie. Czas na zarządzanie przez fachowców. Teraz właściciel warsztatu samochodowego to przedsiębiorca, menadżer i przywódca w jednym, nierzadko tez doradca i planista. To wymaga niesamowitej wiedzy i ciągłego podążania za trendami.

   czytaj więcej >
  • 29 czerwca 2018

   Praktyczne szkolenie techniczne z układu bezpośredniego wtrysku benzyny – poziom EXPERT

   Sieć Eurowarsztat przygotowała kolejne szkolenie techniczne dla mechaników. Do wyselekcjonowanej grupy EXPERT zaproszeni zostali uczestnicy z najwyższym wynikiem testów z części pierwszej. W ramach szkolenia z bezpośredniego wtrysku benzyny w warunkach warsztatowych i przy zastosowaniu niezbędnych narzędzi diagnostycznych weryfikowany jest zakres uszkodzeń i zużycia podzespołów. W podgrupach prowadzone są zajęcia praktyczne podczas których mechanicy między innymi dokonują analizy parametrów oraz rozwiązują zasymulowane usterki w pojeździe.

   czytaj więcej >
  • 7 czerwca 2018

   Szkolenia techniczne - Diagnostyka automatycznej skrzyni biegów

   Zapraszamy na kolejny cykl szkoleń technicznych pod tytułem: „Diagnostyka automatycznej skrzyni biegów – serwis”.

   czytaj więcej >
  • 15 maja 2018

   Szkolenia z obsługi klienta

   W sieci EuroWarsztat rozpoczął się nowy cykl szkoleń dla doradców serwisowych. Szkolenia skupiają się przede wszystkim na opanowaniu wiedzy na temat obecnych trendów motoryzacyjnych w obrębie procesów obsługi klienta.

   czytaj więcej >
  • 25 kwietnia 2018

   Konferencja EuroWarsztat

   W dniu 20 kwietnia odbyła się kolejna Konferencja EuroWarsztat – niezwykle ważne wydarzenie dla rozwoju sieci. Tegoroczne spotkanie było okazją do przedstawienia zmian dotyczących ochrony danych osobowych, które wprowadza nowe unijne rozporządzenie RODO oraz do zapoznania z pracami nad wdrożeniem międzynarodowego systemu telematycznego G-Connect. Uczestnicy mieli również okazję zapoznać się z planowanymi na 2018 rok działania sieci EuroWarsztat. W trakcie Konferencji serwisy zrzeszone w sieci mogły skorzystać ze specjalnych ofert MULITPROMOCJI, możliwych do aktywacji wyłącznie na stoiskach targowych dostawców.

   czytaj więcej >
  • 19 marca 2018

   Zapraszamy na Konferencję EuroWarsztat

   Konferencja sieci EuroWarsztat skierowana do właściciela lub osoby zarządzającej EuroWarsztatem. Zapraszamy serwisy zrzeszone w sieci do Hotelu Warszawianka w dniu 20 kwietnia 2018.

   czytaj więcej >
  • 6 lutego 2018

   Szkolenia techniczne „Nowoczesne układy bezpośredniego wtrysku benzyny TSI / TFSI / GDI / CGI / ECOBOOST / THP / D4-S”

   Zapraszamy na szkolenia pod tytułem: „Nowoczesne układy bezpośredniego wtrysku benzyny TSI / TFSI / GDI / CGI / ECOBOOST / THP / D4-S”. Szczegółowych informacji na temat szkoleń udzielą Państwu Koordynatorzy Sieci EuroWarsztat.

   czytaj więcej >
  • 23 listopada 2017

   Szkolenie techniczne - POZIOM EKSPERT

   Dla grupy mechaników z sieci EuroWarszatat, którzy uzyskali najwyższe wyniki w testach z części pierwszej szkolenia COMMON RAIL zorganizowane zostało szkolenie na poziomie zaawansowanym.

   czytaj więcej >

  Newsletter

  Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu otrzymywania newslettera.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być w każdej chwili cofnięte.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Groupauto Polska Sp. z o.o., z siedzibą Aleje Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1 oraz uśude2 tj. na podstawie wyrażonej zgody w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter) na podany w formularzu rejestracji adres email.

  PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI