Wydarzenia

 • 23 listopada 2017

  Szkolenie techniczne - POZIOM EKSPERT

  Dla grupy mechaników z sieci EuroWarszatat, którzy uzyskali najwyższe wyniki w testach z części pierwszej szkolenia COMMON RAIL zorganizowane zostało szkolenie na poziomie zaawansowanym.

  czytaj więcej >
 • 16 listopada 2017

  EuroWarsztat OSKP Rosiak z najwyższym wynikiem w konkursie BEZPIECZNY WARSZTAT!!!

  Serwisy zrzeszone w sieci Eurowarsztat znalazły się w wąskim gronie laureatów trzeciej edycji konkursu BEZPIECZNY WARSZTAT zorganizowanym przez Stowarzyszenie Dystrybutorów Motoryzacyjny i we współpracy z Dekra Polska. W kategorii DUŻY WARSZTAT pierwsze miejsce zajęła Okręgowa Stacja Obsługi Pojazdów Henryk Rosiak z Pobiedzisk spełniając 94,7% kryteriów konkursu. Wyróżnienie w kategorii ŚREDNI WARSZTAT otrzymał serwis Telgum Monika Telej z Iławy również z bardzo dobrym wynikiem 79,8%.

  czytaj więcej >
 • 30 października 2017

  Szkolenia techniczne - Common Rail

  Blisko 250 mechaników wzięło udział w szkoleniach technicznych z układu Common Rail. Uczestnicy z najlepszym wynikiem z testu końcowego zostali zaproszeni na na szkolenie dla ekspertów.

  czytaj więcej >
 • 14 września 2017

  Szkolenie "OBSŁUGA AUT HYBRYDOWYCH" - poziom EXPERT

  16 osób, które najlepiej rozwiązały test wiedzy podsumowujący szkolenie "OBSŁUGA AUT HYBRYDOWYCH" w sesji wiosennej otrzyma bezpłatne wejściówki na etap drugi, poświęcony naprawom popularnych usterek.

  czytaj więcej >
 • 30 sierpnia 2017

  Szkolenia

  Zapraszamy uczestników sieci EuroWarsztat na bezpłatne szkolenia biznesowe i techniczne.

  czytaj więcej >
 • 8 sierpnia 2017

  Szkolenie „Zarządzanie Serwisem Samochodowym” 8-9 września 2017r

  Zapraszamy uczestników sieci EuroWarsztat z regionu południowo-zachodniego na bezpłatne szkolenie pt. „Zarządzanie Serwisem Samochodowym”, które odbędzie się w dniach 8-9 września 2017r. w Hotelu Grzegorzewski.

  czytaj więcej >
 • 4 lipca 2017

  Szkolenia techniczne

  W drugim kwartale 2017r sieć EuroWarsztat przeprowadziła cykl bezpłatnych szkoleń z zakresu obsługi aut hybrydowych. Na terenie całej Polski przeszklonych zostało blisko 250 mechaników.

  czytaj więcej >
 • 15 czerwca 2017

  Bezpłatne przeglądy pojazdów

  Wiosną ruszyła kolejna edycja kampanii regionalnych pod hasłem „DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO”. EuroWarsztaty we współpracy z siecią i rekomendowanymi dostawcami zachęcają kierowców do bezpłatnych przeglądów pojazdów. Tego typu działania mają na celu zwiększenie świadomości w zakresie bezpieczeństwa oraz budowę pozytywnego wizerunku warsztatów przynależnych do sieci EuroWarsztat.

  czytaj więcej >
 • 10 maja 2017

  Nowa wersja portalu EUROWARSZTAT ONLINE!!

  Zapraszamy do zapoznania się z nową, ulepszoną wersją panelu EUROWARSZTAT ONLINE. To nasz autorski program, który został opracowany aby usprawnić pracę EuroWarsztatów . W ostatnim czasie pracowaliśmy nad poprawą funkcjonalności serwisu. Po zalogowaniu do panelu mogą Państwo skorzystać z wielu funkcji.

  czytaj więcej >
 • 27 kwietnia 2017

  Konferencja EuroWarsztat "Kierunki rozwoju motoryzacji"

  21-22 kwietnia w Toruniu sieć EuroWarsztat zorganizowała Konferencję pod hasłem „Kierunki rozwoju motoryzacji”, w której wzięło udział ponad 300 uczestników. Wydarzenie rozpoczęły prelekcje na temat systemów telematycznych oraz zagadnień związanych z samochodem autonomicznym. Po wykładach odbyły się targi z udziałem grupy rekomendowanych dostawców. Specjalnie dla EuroWarsztatów została przygotowana MULTIPROMOCJA , której oferty można było aktywować wyłącznie na stoiskach dostawców. Tematy prelegentów oraz te poruszone przy stoiskach targowych kontynuowane były podczas kuluarowych rozmów na uroczystej kolacji.

  czytaj więcej >

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najważniejsze informacje o promocjach i nowościach.

Zapoznaj się z polityką prywatności