• EuroClub z MANN FILTER 3 miesiące punkty x 3
 • Mnożenie w EuroClub z NTN-SNR
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • EuroClubProgram lojalnościowy dla partnerów

  Wydarzenia

  • 30 września 2019

   Kampanie „DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO"

   Za nami kolejny sezon kampanii regionalnych pod hasłem „DBAMY O TWOJE BEZPIECZEŃSTWO", jesteśmy pionierami w tej dziedzinie. Tradycyjnie organizujemy je wspólnie z dostawcami i EuroWarsztatami. Celem akcji było zwiększenie bezpieczeństwa poprzez zachęcanie kierowców do wykonania bezpłatnych przeglądów pojazdów. Działania zainteresowały wielu kierowców i wpłynęły na budowę pozytywnego wizerunku sieci EuroWarszat ale to przede wszystkim doskonały sposób promocji warsztatu.

   czytaj więcej >
  • 15 września 2019

   Regionalne szkolenia biznesowe w EuroWarsztatcie

   We wrześniu ruszył cykl bezpłatnych dwudniowych szkoleń skierowanych do właścicieli serwisu i osób zarządzających EuroWarsztatem. Podczas warsztatów z trenerem biznesu „Wyprzedzaj konkurencję” serwisy wymienią się doświadczeniami, które pomogą rozwiązać najbardziej palące problemy oraz pobudzą kreatywność do usprawnienia kluczowych elementów w pracy warsztatu. Szkolenie pozwoli inaczej spojrzeć na bieżące wyzwania, które czasem hamują rozwój.

   czytaj więcej >
  • 9 maja 2019

   Diagnostyka i naprawy układów klimatyzacji - szkolenie EXPERT

   Mechanicy z sieci Eurowarsztat, którzy w pierwszym etapie szkolenia z Diagnostyki i naprawy układów klimatyzacji uzyskali najwyższy wynik w teście zostali zaproszeni do udziału w szkoleniu EXPERT. W warunkach warsztatowym mają okazję zwiększyć swoje kompetencje z zakresu prawidłowej obsługi i przeprowadzania procedur diagnostycznych.

   czytaj więcej >
  • 19 kwietnia 2019

   KONFERENCJA EUROWARSZTAT

   Ten rok jest rokiem komunikacji. Uczestnicy konferencji mogli wysłuchać prezentacji na temat właściwego budowania relacji z klientem serwisu. Podczas inspirującego wykładu, Adam Dębowski – doradca i psycholog biznesu, przedstawił kluczowe wnioski, jakie wynikają z audytu warsztatów przeprowadzonego na początku 2019 roku, a także podzielił się praktyczną wiedzą, która wpływa na wysoką jakość obsługi klienta.

   czytaj więcej >
  • 28 lutego 2019

   Konferencja EuroWarsztat

   Tegoroczna Konferencja sieci EuroWarsztat odbędzie się 5 kwietnia w Hotelu Double Three w Łodzi. Tematem przewodnim będzie budowanie relacji z klientem. Zaplanowane jest również spotkanie z dostawcami. Podczas targów uczestnicy zapoznają się z ofertą rekomendowanych firm.

   czytaj więcej >
  • 19 lutego 2019

   Szkolenia techniczne - diagnostyka i naprawy układów klimatyzacji

   Zapraszamy EuroWarsztaty do wzięcia udziału w szkoleniu „Diagnostyka i naprawy układów klimatyzacji”.

   czytaj więcej >
  • 2 października 2018

   Szkolenie techniczne „Nowoczesne systemy aktywnego wspomagania kierowcy – diagnostyka czujników”

   Ruszył kolejny cykl szkoleń technicznych‼️„Nowoczesne systemy aktywnego wspomagania kierowcy – diagnostyka czujników”. Uczestnicy szkolenia będą mieli możliwość zapoznania się z nowoczesnymi układami bezpieczeństwa czynnego i ich diagnostyką. Zapisz się na szkolenie!

   czytaj więcej >
  • 26 września 2018

   Szkolenie z zarządzania serwisem

   Trwa kolejna edycja szkoleń merytorycznych dla osób zarządzających warsztatami w ramach grupy Eurowarsztat. To kolejny dowód na to, że profesjonalizacja biznesów w branży motoryzacyjnej, postępuje niesamowicie szybko. Reagowanie na bieżącą koniunkturę rynku już nie wystarcza, bo ta może w każdej chwili ulec zmianie. Czas na zarządzanie przez fachowców. Teraz właściciel warsztatu samochodowego to przedsiębiorca, menadżer i przywódca w jednym, nierzadko tez doradca i planista. To wymaga niesamowitej wiedzy i ciągłego podążania za trendami.

   czytaj więcej >
  • 29 czerwca 2018

   Praktyczne szkolenie techniczne z układu bezpośredniego wtrysku benzyny – poziom EXPERT

   Sieć Eurowarsztat przygotowała kolejne szkolenie techniczne dla mechaników. Do wyselekcjonowanej grupy EXPERT zaproszeni zostali uczestnicy z najwyższym wynikiem testów z części pierwszej. W ramach szkolenia z bezpośredniego wtrysku benzyny w warunkach warsztatowych i przy zastosowaniu niezbędnych narzędzi diagnostycznych weryfikowany jest zakres uszkodzeń i zużycia podzespołów. W podgrupach prowadzone są zajęcia praktyczne podczas których mechanicy między innymi dokonują analizy parametrów oraz rozwiązują zasymulowane usterki w pojeździe.

   czytaj więcej >
  • 7 czerwca 2018

   Szkolenia techniczne - Diagnostyka automatycznej skrzyni biegów

   Zapraszamy na kolejny cykl szkoleń technicznych pod tytułem: „Diagnostyka automatycznej skrzyni biegów – serwis”.

   czytaj więcej >

  Newsletter

  Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu otrzymywania newslettera.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być w każdej chwili cofnięte.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Groupauto Polska Sp. z o.o., z siedzibą Aleje Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1 oraz uśude2 tj. na podstawie wyrażonej zgody w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter) na podany w formularzu rejestracji adres email.

  PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI