Kontakt

Biuro Koordynatora Krajowego ds. Sieci EuroWarsztat:

Al. Jerozolimskie 56 C
00-803 WARSZAWA
tel. + 48 22 292 83 91
fax. + 48 22 292 83 81
e-mail: eurowarsztat@eurowarsztat.pl

 

Koordynator Krajowy ds sieci EuroWarsztat: Zbigniew Lewandowski tel. 662 239 357

Z-ca Koordynatora Krajowego ds sieci EuroWarsztat: Waldemar Rosiak tel. 600 058 525 (Region 1)

Z-ca Koordynatora Krajowego ds sieci EuroWarsztat: Krzysztof Wyralski, tel. 570 999 531 (Region 2)

Z-ca Koordynatora Krajowego ds sieci EuroWarsztat: Bogusław Kobiałka, tel. 790 800 829 (Region 3)

Z-ca Koordynatora Krajowego ds sieci EuroWarsztat: Jakub Jankowski, tel. 668 426 052 (Region 4)

 

Koordynatorzy regionalni:

AUTOPARTNER
ul. Subisława 50, 80-354 Gdańsk
Krzysztof Pająk
603 451 010
e-mail: krzysztof.pajak@autopartner.pl

AUTO-ZATOKA
ul. Międzyleska 6b, 50-514 Wrocław
71 78 797 12/13
e-mail: info@auto-zatoka.pl

AUTORAK
ul. Sikorskiego 86, 39-400 Tarnobrzeg
Artur Dzierzgowski
608 404 125
e-mail: artur@dieselland.com.pl

BHMD
ul. Arkuszowa 10, 01-934 Warszawa
Marcin Grzegorowski
tel. 664 490 950
e-mail: marcin.grzegorowski@bhmd.pl

EDPOL
ul. Pułaskiego 76/80, 42-226 Częstochowa
Adrian Zawada
519 338 947
e-mail: adrian.zawada@edpol.pl

GORDON
ul.Poznańska 62, 89-200 Szubin, Zamość
Arkadiusz Bembnista
505 604 915
e-mail: a.bembnista@gordon.com.pl

MOTOROL
ul.Bociana 19, 31-231 Kraków
Jacek Sołtysik
693 833 901
e-mail: jsoltysik@motorol.pl

RODON
Karolewko 14 k/Leszna, 64-115 Święciechowa
Karol Olejniczak
661 538 307
e-mail: karol.olejniczak@rodon.pl

TOMALA
ul. Kłodzka 10, 57-500 Bystrzyca Kłodzka
74 811 27 11
e-mail: biuro@tomala.pl

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najważniejsze informacje o promocjach i nowościach.

Zapoznaj się z polityką prywatności