• Korzyści z przystąpienia do siecimarketing, szkolenia, wsparcie techniczne
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie

  EuroClub

  Program Punktowy EuroClub jest skierowany wylącznie do warsztatów zrzeszonych w sieci EuroWarsztat. Lojalność wobec regionalnych dystrybutorów Groupauto Polska i obroty za asortyment Partnerów Programu* są odzwierciedleniem punktów, które co kwartał kumulują się na indywidualnych kontach EuroWarsztatów. Poszerzającą się oferta EuroClub proponuje wymianę punktów na interesujące nagrody z wyposażenia warsztatowego, materiałów pomocniczych lub gadżetów EuroWarsztat.

   

   

  Geneza programu EuroClub
  W 2007 roku Groupauto Polska, organizator sieci EuroWarsztat, we współpracy z firmami KYB i NGK skierował do uczestników sieci program punktowy „Japońska precyzja”. Tak jak obecnie program nagradzał lojalność serwisów wobec regionalnych dystrybutorów Groupauto Polska, dając możliwość wymiany punktów, za obroty asortymentu firm KYB i NGK, na nagrody.
  W związku z tym, iż program cieszył się dużym zainteresowaniem w 2008 powstał Program Lojalnościowy EuroClub oraz internetowa platforma zamówień. Eurowarsztat
  po zalogowaniu się ma stronie i dzięki indywidualnemu profilowi ma dostęp do aktualnej informacji o ilości zgromadzonych pukntów i może dokonać zamówienia na nagrody, które zostaną przesłane bezpośrednio do serwisu.
  EuroClub z roku na rok poszerza swoją ofertę nagród zapraszając do współpracy kolejnych dostawców. Obecnie partnerami programu jest 16 rekomendowanych dostawców dzięki którym serwisy przynależące do sieci EuroWarsztat mają możliwość kumulowania większej ilości punktów i wymiany ich na coraz bardziej atrakcyjne nagrody.

   

                                            

   

   

   

   

   

  Newsletter

  Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu otrzymywania newslettera.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być w każdej chwili cofnięte.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Groupauto Polska Sp. z o.o., z siedzibą Aleje Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1 oraz uśude2 tj. na podstawie wyrażonej zgody w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter) na podany w formularzu rejestracji adres email.

  PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI