• Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • Dbamy o bezpieczeństwosprawdzaj stan swojego pojazdu w naszych punktach serwisowych
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie

  Zadbaj o żywotność akumulatora!

  11 grudnia 2019

  W kontekście żywotności akumulatora bardzo ważna jest profilaktyka. Dlatego warto regularnie sprawdzać jego stan naładowania i dokonywać nawet najbardziej podstawowej diagnostyki.

  Prócz kontroli stanu obudowy akumulatora, czystości klem i biegunów, wskazana jest też systematyczna diagnostyka przy pomocy profesjonalnego sprzętu, na przykład dedykowanym testerem diagnostycznym. Warto skorzystać z badania akumulatorów w punktach EuroWarsztat w całej Polsce. Po wykonaniu diagnostyki klient otrzymuje informacje o wyniku oraz możliwość uzyskania rabatu na nowy akumulator.

  Nie należy zapominać także o znaczeniu właściwego doboru akumulatora, na który wpływ mają czynniki takie, jak zapotrzebowanie energetyczne pojazdu i zalecenia jego producenta, a także technologia, w jakiej wykonany został akumulator. Przykładem może być efektywne rozwiązanie Carbon Boost, które – zastosowane w akumulatorach Centra Futura i Exide Premium – przyspiesza ładowanie nie tylko w trakcie jazdy, ale też w czasie ładowania za pomocą prostownika, a także zwiększa o 30% wartość prądu rozruchowego w stosunku do standardowych akumulatorów

   

  Eksperci w serwisach EuroWarztat zajmą się sprawdzeniem lub doborem odpowiedniego akumulatira!

  Znajdź EuroWarsztat w Twojej okolicy >>>>>>>www.eurowarsztat.pl/mapa-warsztatow

  Newsletter

  Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu otrzymywania newslettera.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być w każdej chwili cofnięte.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Groupauto Polska Sp. z o.o., z siedzibą Aleje Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1 oraz uśude2 tj. na podstawie wyrażonej zgody w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter) na podany w formularzu rejestracji adres email.

  PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI