• Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • Dbamy o bezpieczeństwosprawdzaj stan swojego pojazdu w naszych punktach serwisowych

  Właściwy dobór akumulatora

  20 sierpnia 2019

   

  Właściwy dobór akumulatora determinowany jest przez wiele czynników. Decydując się na jego samodzielne dobranie ryzykujemy, że wybór ten nie będzie właściwy. Dlatego w tej sprawie powinniśmy skorzystać z porady specjalisty.

   

  Jednymi z najważniejszych czynników, na które powinniśmy zwrócić uwagę wybierając akumulator, są jego parametry techniczne oraz zapotrzebowanie na energię elektryczną i zalecenia producenta pojazdu, a także warunki użytkowania oraz styl jazdy. Długość pokonywanych na co dzień tras i intensywne korzystanie z dodatkowego wyposażenia samochodu ma duży wpływ na żywotność i efektywność akumulatora – ruch miejski, jazda na krótkich dystansach i częste zatrzymywanie się nie pozwalają akumulatorowi odpowiednio się naładować. Niemałe znaczenie ma także klimat, z którym wiążą się ekstremalnie wysokie lub niskie temperatury.

  Jak widać, na wybór optymalnego modelu akumulatora składa się wiele czynników, a co za tym idzie – nie jest to rzeczą łatwą. W związku z tym, dobrą decyzją będzie skonsultowanie się z ekspertem w tej dziedzinie, którego zastaniemy w serwisach sieci EuroWarsztat.

  Skorzystanie z porady specjalisty przy wyborze akumulatora nie tylko wpłynie pozytywnie na nasz pojazd, ale także na środowisko naturalne. Właściwy dobór akumulatora gwarantuje jego dłuższą żywotność, co w dużym stopniu przyczynia się do ochrony przyrody.

   

  >>>>>>>Dobierz odpowiedni akumutalor w najbliższym EuroWarsztacie

  www.eurowarsztat.pl/mapa-warsztatow

  Newsletter

  Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu otrzymywania newslettera.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być w każdej chwili cofnięte.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Groupauto Polska Sp. z o.o., z siedzibą Aleje Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1 oraz uśude2 tj. na podstawie wyrażonej zgody w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter) na podany w formularzu rejestracji adres email.

  PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI