• Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • Dbamy o bezpieczeństwosprawdzaj stan swojego pojazdu w naszych punktach serwisowych
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie

  Sprzedaż rośnie, a emisja tlenków azotu maleje.

  25 lipca 2019

  Sprzedaż rośnie, a emisja tlenków azotu maleje.

  W Europie specyfikacje Euro 6c i Euro 6d TEMP weszły w życie we wrześniu 2017 r. I jak to zazwyczaj bywa, nowe regulacje stały się jeszcze bardziej rygorystyczne. Zgodnie z najnowszymi normami, ograniczenia pozostają dokładnie takie same natomiast nowe pojazdy muszą wykazać, że mogą spełnić cele dotyczące emisji tlenków azotu (NOx) i cząstek stałych w jeszcze trudniejszych warunkach testowych. Oznacza to zarówno testy laboratoryjne jak i drogowe - zharmonizowaną na całym świecie procedurę testowania o nazwie WLTP dla testów Euro 6c i Prawdziwe Emisje z Jazdy (RDE) dla Euro 6D TEMP.

  Rola zaworu EGR w obniżeniu tlenków azotu.

  Przeprowadzanie takich testów przekłada się na coraz większą rolę technologii odpowiadających za obniżenie tlenków azotu. Zawór recyrkulacji spalin, w skrócie zawór EGR, pełni właśnie taką funkcję. Zintegrowany z ECU pojazdu, doprowadza precyzyjnie odmierzoną ilość spalin do układu dolotowego, skutecznie zmieniając skład chemiczny powietrza wpływającego do silnika. Przy mniejszej ilości tlenu rozcieńczona mieszanina spala się wolniej, obniżając temperaturę w komorze spalania o prawie 150°C, tym samym zmniejszając produkcję tlenków azotu i obniżając jego poziom w spalinach, a także wpływając na efektywniejsze zużycie paliwa.

  Technologia zaworu EGR firmy Delphi Technologies.

  Dzięki sprawdzonej technologii elektronicznie sterowanego zaworu EGR firma Delphi Technologies pomaga wiodącym światowym producentom pojazdów w osiągnięciu zarówno obecnych, jak i przyszłych celów w zakresie redukcji NOx. Każdy z zaworów firmy, w który wyposażone są miliony pojazdów na pierwszy montaż, charakteryzuje się szybkim czasem otwarcia i zamknięcia, co zapewnia lepszą kontrolę pracy silnika i niższą emisję zanieczyszczeń.

  Aby mieć pewność co do prawidłowego działania układu EGR, warto udać się do serwisu w przypadku zauważenie problemu. Mechanicy z sieci Eurowarsztat, którzy na co dzień pracują z zaworami EGR Delphi Technologies, pomogą rozpoznać i zneutralizuj problem.   

  Najpopularniejsze zastosowania zaworów EGR.

  Najlepsze jest to, że te same części OE są dostępne na rynku części zamiennych. Aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na te komponenty, firma Delphi Technologies dodała ponad 60 nowych zaworów EGR, które są stosowane w popularnych aplikacjach, takich jak…

   

  Eksperci w serwisach EuroWarztat zajmą się doborem odpowiedniego zaworu do Twojego auta. 

  Znajdź Eurowarsztat w Twojej okolicy i umów się na wizytę  www.eurowarsztat.pl/mapa-warsztatow. Dzięki obszernej ofercie Delphi Technologies mamy pewność, że wszystkie Twoje potrzeby związane z zaworem EGR zostaną zaspokojone.

   

  Znajdź EuroWarsztat w Twojej okolicy >>>>>>>www.eurowarsztat.pl/mapa-warsztatow

  Newsletter

  Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu otrzymywania newslettera.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być w każdej chwili cofnięte.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Groupauto Polska Sp. z o.o., z siedzibą Aleje Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1 oraz uśude2 tj. na podstawie wyrażonej zgody w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter) na podany w formularzu rejestracji adres email.

  PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI