• Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • Dbamy o bezpieczeństwosprawdzaj stan swojego pojazdu w naszych punktach serwisowych

  Bezpłatny przegląd auta w Sosnowcu

  25 maja 2018

  Zapraszamy na bezpłatny przegląd auta!

   

  9 i 10 czerwca zdecydowanie będą Państwo chcieli być w Sosnowcu! To właśnie tam, w EXPOSILESIA przy ulicy Braci Mieroszewskich 124, odbędzie się badanie stanu technicznego Państwa samochodu - tuż tuż przed wakacjami! Dzięki temu zaplanowany urlop nie tylko będzie wiązał się z wypoczynkiem, ale również całkowitym bezpieczeństwem.

  Zweryfikujemy stan techniczny samochodu, skupiając się na stanie akumulatora, amortyzatorów, instalacji gazowych, a także płynów hamulcowych i chłodniczych. Jednak to nie wszystko - jeżeli zauważymy, że oświetlenie nie działa tak, jak powinno, w ramach akcji dokonamy BEZPŁATNEJ wymiany żarówek producenta Philips!*

  Na hasło "Jedź bezpiecznie z EuroWarsztatem” otrzymasz gratis latarkę lub kubek termiczny!!! *

   

  Podczas wydarzenia będą mogli Państwo uczestniczyć w takich eventach, jak konkurs z wiedzy motoryzacyjnej czy wyścigi zdalnie sterowanych modeli samochodów.

  *Oferta limitowana. Wymiana żarówek nie dotyczy linii Xenon,  jest ograniczona wyłącznie do typów H1, H4, H7.

  Newsletter

  Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu otrzymywania newslettera.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być w każdej chwili cofnięte.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Groupauto Polska Sp. z o.o., z siedzibą Aleje Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1 oraz uśude2 tj. na podstawie wyrażonej zgody w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter) na podany w formularzu rejestracji adres email.

  PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI