• Zapraszamy do EuroWarsztatów!
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • Dbamy o bezpieczeństwosprawdzaj stan swojego pojazdu w naszych punktach serwisowych

  Bezpieczne wakacje z RAMOT i C&M z Sosnowca!

  9 maja 2017

  W sobotę 27 maja 2017 – bezpłatny przegląd samochodu!

  EuroWarsztaty RAMOT i C&M z Sosnowca  zapraszają na parking pod Górką Środulską (obok kładki dla pieszych). Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy Philips i KYB.

   

  Na hasło „Bezpiecznie wakacje z EuroWarsztatem” otrzymasz gratis uchwyt do smartphona lub osłonę na szybę!!! *

   

   

   

  W ramach akcji bezpłatnie sprawdzane będą:
  - AMORTYZATORY
  - AKUMULATORY
  - PŁYN HAMULCOWY
  - PŁYN CHŁODNICZY
  - OŚWIETLENIE - bezpłatna wymiana żarówek z Philips! *

  Aby poprawić bezpieczeństwo naszych klientów w trakcie akcji sprawdzany będzie między innymi stan techniczny oświetlenia. Dzięki współpracy z firmą Philips po zdiagnozowaniu usterki oświetlenia zostanie wykonana bezpłatna wymiany żarówek po umówieniu wizyty w warsztacie.

   

  Dodatkowe atrakcje :

  Symulator Dachowania

  Kontrolowane dachowanie, w którym można sprawdzić co dzieje się wewnątrz kabiny pojazdu i docenić jak ważne jest prawidłowe zapięcie pasów bezpieczeństwa. W miejscach w których się pojawia budzi ogromne zainteresowanie przybyłych osób. Symulacja dachowania jest całkowicie bezpieczna i odbywa się w kontrolowanych warunkach. Uczestnik zajmuje pozycję na jednym z foteli w samochodzie. Następnie licencjonowany instruktor jazdy pokazuje właściwą pozycję i sprawdza zapięcie pasa bezpieczeństwa, po czym następuje obracanie pojazdu o 360 stopni. Istnieje możliwość zatrzymania symulatora do góry nogami w celu treningu bezpiecznego wypięcia z pasa i wydostania się samochodu. Uczestnikiem atrakcji może być każda zdrowa osoba która ma powyżej 150 cm wzrostu.

  Samochód do malowania

  Wspaniała atrakcja dla najmłodszych uczestników imprezy. Jedyna okazja dla dzieci aby wspólnie z rodzicami pomalować fragment samochodu, zostawić swoje inicjały lub napis. Do malowania używane są farby nieszkodliwe dla zdrowia – akwarele. Stoisko do malowania cieszy się ogromnym zainteresowaniem i powodzeniem na imprezach plenerowych. Po kilku godzinach eventu trudno znaleźć na samochodzie niepomalowane miejsce, a sam pojazd stanowi dzieło artystyczne młodego pokolenia.

   

  *Oferta limitowana. Bezpłatna wymiana żarówek nie dotyczy linii Xenon, ograniczona jest do typów H1, H4, H7.

  Newsletter

  Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu otrzymywania newslettera.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być w każdej chwili cofnięte.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Groupauto Polska Sp. z o.o., z siedzibą Aleje Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1 oraz uśude2 tj. na podstawie wyrażonej zgody w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter) na podany w formularzu rejestracji adres email.

  PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI