• Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • Dbamy o bezpieczeństwosprawdzaj stan swojego pojazdu w naszych punktach serwisowych

  Szkolenia

  Europejski wizerunek oraz profesjonalne narzędzia marketingowe nie wystarczą, jeżeli klient nie zostanie właściwie obsłużony, a warsztat nie wykaże się odpowiednim poziomem kompetencji. Również w tym zakresie warsztaty sieci EuroWarsztat mogą liczyć na wsparcie.

   

  Organizowane przez GROUPAUTO Polska szkolenia i kursy techniczne mają na celu poszerzenie wiedzy mechaników na temat używanych przy naprawach części. Na uwagę zasługują także kursy z zakresu poszerzania kompetencji doradców serwisowych przeznaczone dla pracowników mających bezpośredni kontakt z klientem. Uruchomiony został także dodatkowy segment szkoleń, mających rozszerzyć wiedzę z zakresu prawa, ubezpieczeń i innych tematów istotnych dla funkcjonowania przedsiębiorstwa skierowane do kadry zarządzajacej i włascicieli. Szkolenia są również okazją do integracji i wymiary doświadczeń.

   

   

  Szkolenia z obsługi klienta

  Szkolenia i kursy techniczne

  Szkolenia dla kadry zarządzającej i właścicieli

  Newsletter

  Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu otrzymywania newslettera.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być w każdej chwili cofnięte.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Groupauto Polska Sp. z o.o., z siedzibą Aleje Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1 oraz uśude2 tj. na podstawie wyrażonej zgody w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter) na podany w formularzu rejestracji adres email.

  PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI