• Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie
 • Dbamy o bezpieczeństwosprawdzaj stan swojego pojazdu w naszych punktach serwisowych
 • Międzynarodowa sieć serwisów samochodowych: 280 w Polsce, ponad 6 tys. na Świecie

  Wsparcie techniczne

  Wyposażenie warsztatowe

  Serwisy zrzeszone w sieci EuroWarsztat otrzymują wsparcie techniczne w postaci możliwości zakupu wyposażenia warsztatowego, narzędzi, oprogramowania technicznego na preferencyjnych warunkach finansowych.

   

                                     

   

  Infolinia techniczna

  Ważnym elementem wsparcia technicznego w ramach sieci EuroWarsztat jest Infolinia Techniczna. Ideą usługi jest bezpłatna telefoniczna pomoc techniczna w diagnozowaniu trudnych usterek, czujników i elementów wykonawczych oraz dekodowania kodów w pojazdach samochodowych.

   

  Szkolenia techniczne

  Europejski wizerunek oraz profesjonalne narzędzia marketingowe nie wystarczą, jeżeli klient nie zostanie właściwie obsłużony, a warsztat nie wykaże się odpowiednim poziomem kompetencji w tym zakresie warsztaty sieci EuroWarsztat mogą liczyć na wsparcie. Organizowane przez Groupauto Polska szkolenia techniczne mają na celu poszerzenie wiedzy mechaników.

   

  GAP Portal

  Innowacyjne narzędzie do doboru części i tworzenia kosztorysów.

  http://www.gapportal.pl/

  Newsletter

  Zgadzam się na przetwarzanie podanych danych osobowych w celu otrzymywania newslettera.
  Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być w każdej chwili cofnięte.

  Administratorem danych osobowych podanych w formularzu zapisu na newsletter jest Groupauto Polska Sp. z o.o., z siedzibą Aleje Jerozolimskie 56C, 00-803 Warszawa. Podane dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO1 oraz uśude2 tj. na podstawie wyrażonej zgody w celu przesyłania informacji handlowych drogą elektroniczną (newsletter) na podany w formularzu rejestracji adres email.

  PEŁNA TREŚĆ KLAUZULI