Wydarzenia

 • 10 maja 2017

  Nowa wersja portalu EUROWARSZTAT ONLINE!!

  Zapraszamy do zapoznania się z nową, ulepszoną wersją panelu EUROWARSZTAT ONLINE. To nasz autorski program, który został opracowany aby usprawnić pracę EuroWarsztatów . W ostatnim czasie pracowaliśmy nad poprawą funkcjonalności serwisu. Po zalogowaniu do panelu mogą Państwo skorzystać z wielu funkcji.

  czytaj więcej >
 • 9 maja 2017

  Bezpieczne wakacje z RAMOT i C&M z Sosnowca!

  W sobotę 27 maja 2017 – bezpłatny przegląd samochodu! EuroWarsztaty RAMOT i C&M z Sosnowca zapraszają na parking pod Górką Środulską (obok kładki dla pieszych). Współorganizatorem akcji jest sieć EuroWarsztat oraz firmy Philips i KYB.

  czytaj więcej >
 • 27 kwietnia 2017

  Konferencja EuroWarsztat "Kierunki rozwoju motoryzacji"

  21-22 kwietnia w Toruniu sieć EuroWarsztat zorganizowała Konferencję pod hasłem „Kierunki rozwoju motoryzacji”, w której wzięło udział ponad 300 uczestników. Wydarzenie rozpoczęły prelekcje na temat systemów telematycznych oraz zagadnień związanych z samochodem autonomicznym. Po wykładach odbyły się targi z udziałem grupy rekomendowanych dostawców. Specjalnie dla EuroWarsztatów została przygotowana MULTIPROMOCJA , której oferty można było aktywować wyłącznie na stoiskach dostawców. Tematy prelegentów oraz te poruszone przy stoiskach targowych kontynuowane były podczas kuluarowych rozmów na uroczystej kolacji.

  czytaj więcej >
 • 15 grudnia 2016

  Szkolenia techniczne

  Na przełomie listopada i grudnia odbył się cykl bezpłatnych szkoleń dla mechaników z EuroWarsztatów. Specjaliści z kolejnych regionów Polski poszerzali swoją wiedzę z diagnostyki silników benzynowych i diesla oraz metod diagnozowania i czyszczenia filtrów cząstek stałych.

  czytaj więcej >
 • 2 grudnia 2016

  Konferencja EuroWarsztat

  W ostatni weekend listopada w Konferencji zorganizowanej dla właścicieli i osób zarządzających EuroWarsztatem wzięło udział 270 uczestników. Podczas dwudniowego spotkania omówiono ważne kwestie mające bezpośredni wpływ na rozwój EuroWarsztatów. Dokładnie przeanalizowano znaczenia wizerunku, czyli jaki wpływ na postrzeganie warsztatu przez klienta ma pierwsze ważnienie. Profesjonalna kadra jest także wizytówką każdego serwisu dlatego jedno ze szkoleń poruszało temat efektywnej rekrutacji pracowników. Ostatni temat dotyczył zmian w przepisach w obsłudze klimatyzacji ale tym razem uwagę skupiono na aspektach prawnych związanych z poprawnym prowadzeniem dokumentacji. W trakcie Konferencji nie zabrakło chwili na kuluarowe dyskusje, wymianę doświadczeń a okazją do tego była uroczysta kolacja w stylu antycznym.

  czytaj więcej >
 • 17 listopada 2016

  Szkolenie z "Obsługi klienta"

  W dniach 16-17 listopada kolejna grupa EuroWarsztatów uczestniczyła w szkoleniu z Obsługi Klienta.

  czytaj więcej >
 • 13 listopada 2016

  Szkolenia techniczne

  W pierwszej połowie listopada przeszkolono kolejne grupy mechaników z sieci EuroWarsztat. Specjaliści z okolic Krakowa, Wrocławia i Dębicy poszerzali wiedzę z zakresu diagnostyki silników benzynowych z wtryskiem pośrednim i bezpośrednim oraz silników diesla.

  czytaj więcej >
 • 17 października 2016

  EUROWARSZTAT kibicuje Tomaszowi Kucharowi z trybuny VIP!

  EuroWarsztaty uczestniczyły w 6. Rundzie PRX Mistrzostw Polski RALLYCROSS na torze w Słomczynie.

  czytaj więcej >
 • 14 października 2016

  Szkolenia techniczne

  Odbył się kolejny cykl bezpłatnych szkoleń technicznych dla EuroWarsztatów. W Bydgoszczy, Szczecinie, Poznaniu i Warszawie przeszkolono mechaników z metod diagnozowania i czyszczenia z filtrów cząstek stałych, diagnostyki silników diesla oraz rozrządu.

  czytaj więcej >
 • 10 października 2016

  Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara z rozgrywką rajdową

  Pierwsza część laureatów promocji „DWIE RUNDY RALLYCROSS” wzięła udział w Akademii Bezpiecznej Jazdy Tomasza Kuchara z rozgrywką rajdową.

  czytaj więcej >

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najważniejsze informacje o promocjach i nowościach.

Zapoznaj się z polityką prywatności